AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistTragická nehoda na D1 83. km

19. září 2018 - zdroj tisková zpráva Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Na dálnici zemřel řidič osobního vozidla

Dnes ráno krátce po sedmé hodině na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na 83. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno. Došlo zde ke střetu osobního a nákladního vozidla. Řidič osobního vozidla narazil do nákladního vozidla, které jelo přes ním.

Foto Policie ČR

Následky nehody jsou fatální – řidič v osobním vozidle utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Ve vozidle cestoval sám. Nikdo další zraněný nebyl. Po dobu ohledání místa nehody a šetření okolností nehody na místě byl zcela zastaven provoz na dálnici ve směru na Brno. Kolem deváté hodiny se provoz v místě nehody podařilo plně obnovit. Za dopravní nehodou se vytvořila kolona vozidel, která se pomalu rozjíždí. Další okolnosti nehody šetří policisté z dálničního oddělení Velký Beranov.

Policie žádá o spolupráci. Potřebuje svědky nehody na 83. kilometru směr Brno. Kontaktovat můžete linku 158 nebo přímo dálniční oddělení Velký Beranov 974 262 751.

Další dopravní nehody 19. září 2018 na Vysočině:

Dálnice D1 150 km - Na dálnici zemřel chodec

Dnes časně ráno, krátce před jednou hodinou, na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na 150,5 kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Prahu. V levém jízdním pruhu zde došlo ke střetu osobního vozidla a chodce. Po střetu bylo tělo chodce odraženo do protisměrného jízdního pásu na Brno. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Po dobu ohledání místa nehody a šetření okolností nehody na místě byl zcela zastaven provoz na dálnici ve směru na Brno uzavřena. Ze stejného důvodu byla na nezbytně nutnou dobu uzavřena dálnice D1 ve směru na Prahu. V současné době je místo nehody v obou směrech jízdy zcela průjezdné. Případ dopravní nehody si na místě převzali kriminalisté z oddělení obecné kriminality územního odboru Žďár nad Sázavou. K žádnému dalšímu zranění při nehodě nedošlo. Policisté provedli u řidiče osobního vozidla dechovou zkoušku s negativním výsledkem.

Havlíčkův Brod - Nehoda pěti vozidel na výjezdu z města, celý článek a fotogalerie zde >>>

Vír na Žďársku - Při střetu dvou vozidel zemřel spolujezdec

Dnes krátce po poledni jsme na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/388 u obce Vír na Žďársku. Řidič osobního vozidla Škoda Octavia jel ve směru od Bystřice nad Pernštejnem. Z dosud nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se bočně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škod Fabia. Poté vozidlo Škoda Octavia narazilo pravým bokem do stromu. Následky nehody jsou fatální. V osobním vozidle Škoda Octavia utrpěl spolujezdec zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel, řidič byl lehce zraněn a lehce zraněná je také řidička z druhého vozidla. Silnice je neprůjezdná. Na místo dopravní nehody vyjel kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Žďár nad Sázavou. Policisté provedli u řidiče i řidičky osobních vozidel dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Další okolnosti nehody jsou předmětem šetření.

Větrný Jeníkov - Při nehodě zemřel řidič

Oznámení o další tragické nehodě jsme přijali dnes krátce po třinácté hodině odpoledne. Nehoda se stala na silnici u Větrného Jeníkova n Jihlavsku. Řidič osobního vozidla Škoda Octavia nezvládl řízení a při průjezdu pravotočivou zatáčkou narazil čelně do stromu. Následky nehody jsou tragické - řidič utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Silnice z Jihlava směrem na Humpolec je v místě nehody zcela neprůjezdná.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum