AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistO víkendu omezen provoz na D1

14. září 2018 - zdroj tisková zpráva Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Dálnice D1 bude o víkendu opakovaně uzavřena

Nadcházející víkend musí řidiči jedoucí po dálnici D1 počítat s dopravním omezením, které souvisí s modernizací dálnice D1. Dálnice D1 bude v daném úseku opakovaně uzavřena z důvodu instalací nosníků na mostech.

V opravovaném úseku 11 mezi 89. – 86. kilometrem bude od soboty 15. září od 13.00 hodin do neděle 16. září 13.00 hodin výrazné dopravní omezení z důvodu přípravných prací. Předpokládá se, že v místě bude provoz veden pouze jedním pruhem v každém směru jízdy. Od sobotního večera od 20.00 hodin do nedělního rána do 10.00 hodin zde bude realizováno zhruba 20 krátkodobých uzavírek, v rámci nichž budou stavební firmy instalovat mostní nosníky. Po dobu těchto krátkodobých uzavírek budou vozidla odstavena na dálnici. Žádná objízdná trasa stanovena nebude.

Mapy Google

Policisté z dálničního oddělení Velký Beranov připravili z důvodu omezení provozu na dálnici D1 bezpečnostní opatření. Hlídky mají určena svá stanoviště a budou přímo na dálničním tělese dohlížet na bezpečnost a plynulost dopravy a provoz při krátkodobých uzavírkách usměrňovat. Policisté se obracejí na řidiče, kteří chtějí ke svým cestám o víkendu využít dálnici D1, aby počítali s případným zdržením a aby dbali pokynů policistů.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum