AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistSmrtelná nehoda na dálnici

9. listopadu 2018 - zdroj tisková zpráva Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Včera ve středu 7. listopadu 2018 patnáct minut po šesté hodině ranní přijala Policie ČR oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na 115. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno.

Osobní vozidlo zde zezadu narazilo do pomalu jedoucího nákladního vozidla. V osobním vozidle byla těžce zraněna spolujezdkyně,  která svým  zraněním podlehla. Řidič byl se zraněním převezen do zdravotnického zařízení. Místo nehody bylo s opatrností průjezdné pouze jedním jízdním pruhem.

Foto Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Nehoda se stala na 115. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno. Osobní vozidlo Škoda Fabia řídil třiadvacetiletý muž. S vozidlem z dosud nezjištěných příčin narazil do zadní části nákladního vozidla, které jelo před ním. Dopravní nehoda se stala v pravém jízdním pruhu dálnice. Ve vozidle cestovala v době nehody kromě řidiče ještě čtyřiadvacetiletá spolujezdkyně, která utrpěla těžké zranění, kterému na místě podlehla. Na místo nehody byl přizván soudní znalec z oboru dopravy. Věc dopravní nehody si na místě převzali kriminalisté z oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Jihlava. Další okolnosti tragické nehody jsou předmětem policejního prověřování.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum