AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda na silnici II. třídy

26. listopadu 2021

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda na silnici II. třídy

Důchodce zřejmě nedával pozor a vjel do silnice z polní cesty. Následek - střet dvou vozidel.

Českobudějovičtí policisté z dopravního inspektorátu České Budějovice včera zahájili úkony zkráceného přípravného řízení pro podezření ze spáchání přečinu Těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, při dopravní nehodě dne 1. října 2021.

V odpoledních hodinách řídil 74letý senior v katastru obce Neplachov své osobní vozidlo tovární značky Peugeot, kdy vyjížděl z polní silnice na hlavní trasu silnice II/603 mezi Českými Budějovicemi a Táborem. Na křižovatce pravděpodobně nedal přednost v jízdě řidiči osobního vozidla tovární značky Opel, přijíždějícího od Veselí nad Lužnicí a došlo ke střetu. Následkem toho se vozidlo seniora odmrštilo do silničních svodidel. Na místě poté zasahovali všechny složky Integrovaného záchranného systému, kde zdravotníci ošetřili čtyři osoby.

U řidičů požití alkoholu před jízdou vyloučili provedeným testem přístrojem Dräger a strážci pořádku následně zjistili způsobenou škodu na více jak 160 000 korun.

Uvedený případ je řešen formou zkráceného přípravného řízení, kdy lze předpokládat, že během dvou týdnů o případném potrestání rozhodne soudce okresního soudu.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto.

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda na silnici II. třídy

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda na silnici II. třídy.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum