Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistJINDŘICHOHRADECKO: Včerejší ranní nehody

18. ledna 2022

JINDŘICHOHRADECKO: Včerejší ranní nehody

Hned pět nehod řešili včera ráno jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů na jihočeských silnicích. Přestože některé z nich byly původně na tísňovou linku ohlášeny s nutností vyproštění zraněných osob, žádná ze zasahujících jednotek vyprošťovací zařízení použít nemusela.

K první nehodě vyjela bechyňská dobrovolná jednotka již po šesté hodině ranní. U Senožat havaroval osobní automobil. ZZS ošetřovala jednu osobu, hasiči zajistili havarovaný vůz, únik provozních kapalin nebyl zjištěn.

Vážná nehoda se pak stala u Horního Meziříčka. Na místo vyjeli před 9. hodinou ranní profesionální hasiči ze stanice Dačice a dobrovolná jednotka ze Studené. Nehoda si vyžádala jedno zranění, u nehody přistál vrtulník LZS.

V 9:50 hodin byli vysláni profesionální hasiči ze stanice České Budějovice a dobrovolní hasiči obce Velešín k Trhovým Svinům, části obce Březí. V havarovaném autě utrpěla zranění jedna osoba, i ta byla odvezena zdravotníky ZZS do nemocnice. Hasiči provedli obvyklé a nezbytné zajištění vozu proti vzniku požáru, kontrolu úniku provozních kapalin a asistovali při naložení auta na vůz odtahové služby.

Ve stejný čas byla ohlášena nehoda na Písecku, kdy písečtí profesionální hasiči zasahovali u Olešné. Zraněny byly dvě osoby, obě odvezeny ZZS do nemocnice. I v tomto případě bylo havarované auto po zajištění píseckou jednotkou odvezeno odtahovou službou.

Letecká záchranná služba transportovala do nemocnice zraněnou osobu z další nehody, když v Jindřichově Hradci, části obce Radouňka havaroval další osobní automobil. Hasiči stejně jako u všech nehod havarované auto i místo nehody zajistili protiožárním opatřením a provedli kontrolu úniku provozních kapalin.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje.

JINDŘICHOHRADECKO: Včerejší ranní nehody

JINDŘICHOHRADECKO: Včerejší ranní nehody.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum