AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlist



PRACHATICKO: Těžká dopravní nehoda

22. června 2021

PRACHATICKO: Dodatek - Těžká dopravní nehoda

Hracholusky - Nezletilé dítě svým vážným zraněním bohužel v nemocnici podlehlo (hlasová schránka 974 236 116).

Dopravní nehoda, která se stala minulou středu na čtyřramenné křižovatce hlavní silnice II. třídy číslo 145 s vedlejší komunikací, v katastru obce Hracholusky, má bohužel smutný konec. Nezletilé dítě, které při dopravní nehodě utrpělo vážná zranění, jim nakonec, i přes veškerou pomoc záchranářů a zdravotníků, v nemocnici podlehlo.

Prachatičtí kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu usmrcení z nedbalosti a přesnou příčinu a okolnosti této tragické nehody prověřují.

Foto: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje


17. června 2021

PRACHATICKO: Těžká dopravní nehoda

Hracholusky - Řidič nákladního vozidla zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozidla, zraněného nezletilce transportoval do nemocnice vrtulník (hlasová schránka 974 236 116).

Dopravní policisté vyjížděli včera před patnáctou hodinou k dopravní nehodě, ke které došlo na čtyřramenné křižovatce hlavní silnice II. třídy 145 s vedlejší komunikací, v katastru obce Hracholusky. Řidič nákladního vozidla DAF narazil zezadu do před ním jedoucího osobního vozidla Ford Focus, jehož řidička chtěla odbočovat na vedlejší komunikaci. Po střetu bylo osobní vozidlo dále odraženo vlevo mimo vozovku, kde se převrátilo na střechu. Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění dítěte, sedícího na zadním sedadle, které bylo letecky transportováno do nemocnice, řidička utrpěla zranění lehké. Alkohol u obou řidičů vyloučila orientační dechová zkouška. Hmotná škoda na osobním vozidle Ford je předběžně odhadnuta na 50 000 korun a na nákladním vozidle na zhruba 100 000 korun. Dopravní nehodu si převzali prachatičtí kriminalisté, kteří budou zjišťovat přesnou příčinu a okolnosti nehody.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

Hracholusky nehoda

PRACHATICKO: Těžká dopravní nehoda

Hracholusky - Řidič nákladního vozidla zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozidla, zraněného nezletilce transportoval do nemocnice vrtulník.

Foto: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum