AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistJINDŘICHŮV HRADEC: Opět kradl, nyní v drogerii

19. listopadu 2020

JINDŘICHŮV HRADEC: Opět kradl, nyní v drogerii

Čeká v policejní cele, zda bude uvalena vazba.

Podezřelý muž dne 11. listopadu kolem 16:15, v drogerii v J.Hradci, bez použití násilí, měl odcizit z regálu různé drogistické zboží, které si měl ukrýt do bundy oblečené na sobě. S takto schovaným zbožím měl bez zaplacení projít pokladním prostorem a následně prodejnu opustit.

Ilustrační foto Mapy Google

Poškozené společnosti měl svým jednáním způsobit škodu ve výši právě 1 664 korun. Svého jednání se dopustil i přesto, že byl v posledních třech letech potrestán. Přičemž tuto krádež spáchal v době vyhlášeného nouzového stavu v ČR z důvodu vážného ohrožení zdraví nakažlivou nemocí Covid-19.

Včerejšího dne 18. listopadu byl podezřelý muž policisty v J.Hradci zadržen a ještě téhož dne byl policejním komisařem obviněn ze zločinu krádeže. V současné době je obviněný muž umístěn v policejní cele na OOP J. Hradec. Dnešního dne 19. listopadu bude policejním komisařem služby kriminální policie a vyšetřování podán návrh na vzetí obviněného do vazby. Zda bude vazba uvalena rozhodne příslušný soud. V případě soudem uznané viny tomuto hrozí trest odnětí svobody v rozsahu dvě léta až osm let.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum