AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICKO: Němčice - Nehoda

24. listopadu 2021

PRACHATICKO: Němčice - Těžká dopravní nehoda

Střet dvou vozidel si vyžádal zranění třech osob, z toho jedno těžké (hlasová schránka 974 236 116).

Dopravní policisté vyjížděli v pondělí o půl deváté ráno k dopravní nehodě, ke které došlo na čtyřramenné křižovatce hlavní silnice II. třídy číslo 145 a vedlejší pozemní komunikace III. třídy číslo 14539, v katastru obce Němčice. Z dopravní nehody je důvodně podezřelá řidička osobního vozidla Renault Megane, která při vyjíždění z vedlejší komunikace, ve směru jízdy Radošovice – České Budějovice, nedala přednost v jízdě řidiči osobního vozidla Škoda Octavia, jedoucího po hlavní komunikaci, ve směru jízdy České Budějovice – Netolice, následkem čehož došlo ke střetu pravé přední části vozidla Renault s přední částí vozidla Škoda Octavia.

Po dopravní nehodě byl řidič vozidla Škoda, s podezřením na těžké zranění, převezen na traumatologické oddělení do nemocnice, řidička vozidla Renault a její spolujezdec skončili v nemocnici s lehkým zraněním. Alkohol u řidičky vyloučila orientační dechová zkouška. U řidiče nebylo možno kvůli zranění dechovou zkoušku provést, proto byl nařízen odběr žilní krve. Hmotná škoda na vozidle Renault je předběžně vyčíslena na 200 000 korun a na vozidle Škoda na 80 000 korun.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

PRACHATICKO: Němčice - Těžká dopravní nehoda

PRACHATICKO: Němčice - Nehoda.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum