AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICE: Dealeři drog dopadeni

9. října 2021

PRACHATICE: Dealeři drog dopadeni

Prachatičtí kriminalisté obvinili muže a ženu, obviněný skončil ve vazbě (hlasová schránka 974 236 116).

Prachatičtí kriminalisté zahájili usnesením trestní stíhání 39letého muže a 44leté ženy, oba z Prachaticka, z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Obvinění společně nejméně od ledna 2020 do října 2021 na okrese Prachatice prodávali, poskytovali zdarma či za různé protislužby psychotropní látku pervitin a omamnou látku marihuanu, a to nejméně 25 osobám v množství minimálně 82 gramů pervitinu a přesně nezjištěného množství marihuany, přičemž obviněný muž se uvedeného jednání dopustil i přesto, že již byl za obdobný trestný čin v posledních třech letech odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody, který mu byl uložen mimo jiné za distribuci pervitinu.

Ilustrační foto Mapy Google

Prachatičtí kriminalisté oba obviněné zadrželi v úterý po předchozím souhlasu státního zástupce a umístili je do policejní cely. Dále kriminalisté provedli domovní prohlídku a prohlídku vozidla, při kterých zajistili, jak psychotropní látku pervitin, tak marihuanu, a to v řádech desítek gramů. Na obviněného podali prachatičtí kriminalisté podnět na okresní státní zastupitelství pro jeho vzetí do vazby, kterou dnes soudce akceptoval a do vazby muže poslal. Trestní stíhání obviněné bude dál probíhat na svobodě.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum