AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICE: Vimperk - Těžká dopravní nehoda

17. srpna 2020

PRACHATICE: Vimperk - Těžká dopravní nehoda. Střet dvou vozidel si vyžádal pět zraněných osob, z toho jednu těžce.

Dopravní policisté vyjížděli včera před půl čtvrtou odpoledne k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 145, v katastru obce Vimperk, část U Sloupů. Z dopravní nehody je důvodně podezřelá řidička osobního vozidla Peugeot, která z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím vozidlem Hyundai.

Při dopravní nehodě utrpěla řidička z vozidla Peugeot těžké zranění, se kterým byla letecky transportována na traumatologické oddělení do nemocnice, dvě nezletilé děti ze zadních sedadel byly s lehkým zraněním převezeny do nemocnice rychlou záchrannou službou. Řidič a jeho spolujezdkyně z vozidla Hyundai skončili rovněž v péči lékařů s lehkým zraněním. U obou řidičů vyloučila alkohol orientační dechová zkouška. Hmotná škoda na vozidle Peugeot je odhadem 30 000 korun, na vozidle Hyundai 200 000 korun a na střešním držáku jízdních kol vozidla Hyundai a jízdních kolech je škoda předběžně vyčíslena na 20 000 korun.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

PRACHATICE: Vimperk - Těžká dopravní nehoda

PRACHATICE: Vimperk - Těžká dopravní nehoda. Střet dvou vozidel si vyžádal pět zraněných osob, z toho jednu těžce.


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum