AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICE: Řidič ujížděl policistům

20. ledna 2022

PRACHATICE: Řidič ujížděl policistům

Nakonec havaroval, byl pod vlivem alkoholu i drog (hlasová schránka 974 236 116).

Prachatičtí policisté v pátek odpoledne pronásledovali po místní komunikaci v Prachaticích podezřelého řidiče osobního vozidla Ford Focus, který na jejich výzvu k zastavení nereagoval a nakonec v ulici Lázeňská s vozidlem dostal smyk a narazil do plotu a dopravní značky "Dej, přednost v jízdě". Řidič se následně pokoušel s vozidlem ujet, což se mu nepodařilo, tak se nakonec ve vozidle před policisty uzamknul. Policisté se proto do vozidla museli dostat za použití násilí a nespolupracujícího řidiče z něj tak dostat pomocí donucovacích prostředků.

Následně u řidiče provedli orientační dechovou zkoušku, kterou mu naměřili okolo jednoho promile alkoholu v dechu a testem na zjištění jiné návykové látky u něho prokázali přítomnost amfetaminu a metamfetaminu. Během dopravní nehody řidič utrpěl lehká zranění, se kterými byl převezen na ošetření do nemocnice. Přesná hladina alkoholu a množštví návykových látek bude známo z rozboru odebrané žilní krve. Při dopravní nehodě vznikla předběžných odhadem hmotná škoda na vozidle ve výši 20 000 korun, na oplocení 2 000 korun a na dopravní značce ve výši zhruba 3 000 korun.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

PRACHATICE: Řidič ujížděl policistům

PRACHATICE: Řidič ujížděl policistům.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum