AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICKO: Velmi vážná nehoda

18. února 2021

PRACHATICKO: Velmi vážná nehoda

Vitějovice - Mladý řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení STOP.

Prachatičtí dopravní policisté včera v podvečer vyjížděli na místo závažné dopravní nehody u Vitějovic, na známou křižovatku „U Stopařky“ s památníkem na setkání pěti armád. Dle prvotní informace zde došlo k bočnímu střetu dvou osobních vozidel se závažným zraněním účastníků.

PRACHATICKO: Velmi vážná nehoda

Po příjezdu policisté zjistili, že v 17:40 hod. jel od obce Vitějovice, tedy z vedlejší silnice, osmnáctiletý řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Superb, kdy pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a nedal přednost v jízdě řidiči (nar. 1981) osobního vozidla tovární značky Nissan Qaishqai, jedoucímu od Hracholusk na Husinec. Řidič škodovky narazil do levého boku nissanu, po srážce se oba vozy dostaly vpravo mimo komunikaci a vozidlo nissan se zastavilo až nárazem do pomníku. Při střetu utrpěl řidič nissanu velmi těžká zranění, se kterými byl posléze transportován do nemocnice. Mladík ze škodovky utrpěl lehká zranění. Provedený test na požití návykových látek byl negativní.

Vzhledem ke všem okolnostem nehody byl částečně omezen provoz na této velmi frekventované křižovatce. Pro podezření ze spáchání přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti si vyšetřování nehody převzali prachatičtí kriminalisté.

Tato křižovatka je velmi frekventovaným místem s častými a závažnými nehodami. Dbejte zde zvýšené opatrnosti při průjezdu.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

PRACHATICKO: Velmi vážná nehoda

PRACHATICKO: Velmi vážná nehoda.


 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum