AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistČESKÝ KRUMLOV: Bez oprávnění a vlivem alkoholu

9. října 2021

ČESKÝ KRUMLOV: Bez oprávnění a vlivem alkoholu

Bez oprávnění, zato pod vlivem alkoholu.

Větřní - Zákaz řízení mu patrně nepřekážel, řídil dál a odvahu si posiloval alkoholem.

Dne 2. října 2021 krátce po osmé hodině večerní policisté obvodního oddělení Větřní, při provádění kontrolní činnosti na pozemních komunikacích, zastavili ve Větřní osobní vozidlo značky Citroën C4.

Ilustrační foto Mapy Google

Policisté vyzvali řidiče k předložení dokladů potřebných pro řízení motorového vozidla, při čemž zjistili, že dvaačtyřicetiletý muž z Českokrumlovska usedl za volant, ačkoliv si byl vědom, že má rozsudkem Okresního soudu v Českém Krumlově vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel do dubna 2023. Policisté řidiče vyzvali k provedení testu na alkohol přístrojem Dräger. Dechová zkouška vyšla s pozitivním výsledkem přes 2,7 promile alkoholu v dechu. S naměřenými hodnotami řidič souhlasil a nepožadoval lékařské vyšetření. Vozidlo bylo na místě odstaveno, uzamčeno a další jízda byla muži zakázána.

Policisté mu v uplynulých dnech sdělili podezření z trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Věc je nadále vedena formou zkráceného přípravného řízení.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum