AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistČERNOVICE: Pátrání

AKTUALIZACE 15. října 2021: Obě pohřešované byly vypátrány na Děčínsku a jsou v pořádku. Za zveřejnění pátrání po pohřešovaných všem velmi děkujeme.


12. října 2021

PELHŘIMOVSKO: Pátrání po pohřešovaném dítěti a jeho matce

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po kojenci a jeho matce. Sedmnáctiletá dívka se nevrátila se svojí dcerou z povolené vycházky v neděli 1. srpna v odpoledních hodinách do střediska výchovné péče v Černovicích, kde má být s dcerou umístěna. Do současné doby se do zařízení pro mládež nevrátila a je nekontaktní. Sedmnáctiletá dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, je štíhlé postavy, má středně dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Dle zjištěných informací by mohla používat dětský kočárek s bílou korbou a červenou stříškou.

Policisté po dívce a její dceři vyhlásili celostátní pátrání. Veškerými dostupnými informacemi, včetně popisu pohřešovaných, disponují policejní hlídky. Dívku společně s dcerou se však do současné doby vypátrat nepodařilo. Policisté po nich i nadále pátrají. Na základě zjištěných poznatků a provedených šetření policisté zjistili, že by se dívka s téměř tříměsíční dcerou mohla v současné době pohybovat na Ústecku, Děčínsku, zejména pak v lokalitě Rumburku a Krásné Lípy. Nelze ale její pohyb vyloučit na území jiného kraje. Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka s dítětem v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

ŠRÁMKOVÁ MARKÉTA

hledaná žena

Datum narození 18.7.2021

Pátrání vyhlášeno 1.8.2021

Bydliště - okres KLADNO

Nebezpečný NE

Ozbrojen NE

Nakažlivá nemoc NE

Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 50 až 53 cm

Zdánlivé stáří 1 let

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:

Podrobný popis:

Holčička má být umístěna se svojí mladistvou matkou ve středisku výchovné péče na Pelhřimovsku. Matka se s ní zpět do střediska nevrátila z povolené vycházky. Dle zjištěných informací by ji matka mohla vozit v dětském kočárku s bílou korbou a červenou stříškou. Na základě zjištěných poznatků a provedených šetření policisté zjistili, že by se dívka s miminkem mohla v současné době pohybovat na Ústecku, Děčínsku, zejména pak v lokalitě Rumburku a Krásné Lípy. Nelze ale její pohyb vyloučit na území jiného kraje. Informace k matce miminka:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=16020801211617 

ŠRÁMKOVÁ ADÉLA

hledaná žena

Datum narození 3.10.2004

Pátrání vyhlášeno 5.10.2021

Bydliště - okres KLADNO

Nebezpečný NE

Ozbrojen NE

Nakažlivá nemoc NE

Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 170 cm

Zdánlivé stáří 15 až 17 let

Popis osoby

POSTAVA hubená

BARVA VLASŮ černé

TVAR VLASŮ rovné

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=10401005210107

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum