AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistSTOJČÍN: Tragická dopravní nehoda

Další tragická nehoda v krátké době na Pelhřimovsku

Drážní inspekce 7. srpna 2020:

Dne 5. 8. 2020 v 8.23 hodin se v obci Prostý u Počátek na Pelhřimovsku střetl nákladní vlak s osobním automobilem. Nehoda se udála na železničním zabezpečeném pouze výstražnými kříži. Při mimořádné události byla usmrcena řidička osobního automobilu. Celkově byly škody vyčísleny na 220 000 Kč.  Drážní inspekce bude šetřit příčiny a okolnosti mimořádné události. Provoz na trati byl obnoven v 12.30 hodin


Dne, 5. srpna, krátce před půl devátou ráno došlo na železničním přejezdu Stojčín na Pelhřimovsku ke střetu nákladního vlaku s osobním vozidlem. Šestasedmdesátiletá řidička vozidla utrpěla při nehodě velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla. Žena ve vozidle cestovala sama. Zjišťování příčiny a okolností dopravní nehody je předmětem dalšího prověřování.

Podle mluvčí krajských hasičů zasahují na místě profesionální hasiči z Kamenice nad Lipou, dobrovolní hasiči z Počátek a jednotka drážních hasičů z Brna.

Vyjádření Drážní inspekce v 10:00:

Dnes 5. 8. 2020 v 8.23 hodin se v obci Prostý u Počátků na Pelhřimovsku střetl nákladní vlak s osobním automobilem. Nehoda se udála na železničním zabezpečeném pouze výstražnými kříži. Dle dosavadních informací Drážní inspekce byl při nehodě usmrcen řidič (žena) osobního automobilu. Drážní inspekce bude šetřit příčiny a okolnosti na místě mimořádné události. Provoz na trati je zastaven.

Místo nehody

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina:

Dnes, 5. srpna, krátce před půl devátou ráno došlo na železničním přejezdu Stojčín na Pelhřimovsku ke střetu vlaku s osobním vozidlem. Řidička vozidla utrpěla při nehodě velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla. Na místě zasahují složky integrovaného záchranného systému.


Fotografie z nehody, autor Drážní inspekce

České dráhy:

Železniční doprava v místě je omezena. Náhradní autobusová doprava probíhá mezi stanicemi Jihlava – Počátky-Žirovnice

Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina:

Dnes ráno, 5. srpna 2020, krátce před půl devátou vyjížděli krajští záchranáři k nehodě na železničním přejezdu Stojčín na Pelhřimovsku, kde došlo ke střetu osobního auta s vlakem. Řidička vozidla bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem a již nebylo možné ji zachránit.

Za poslední týden se jedná o třetí tragickou dopravní nehodu na Pelhřimovsku. Viz.:

2. srpna 2020: Tragická dopravní nehoda - Nový Rychnov >>>

29. července 2020: Tragická dopravní nehoda - Kámen >>>

STOJČÍN: Tragická dopravní nehoda

Dne 5. 8. 2020 v 8.23 hodin se v obci Prostý u Počátek na Pelhřimovsku střetl nákladní vlak s osobním automobilem. Nehoda se udála na železničním zabezpečeném pouze výstražnými kříži. Text a foto Drážní inspekce.


 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum