AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistHORNÍ CEREKEV: Sportovní ulice - Dopravní nehoda

11. října 2021

HORNÍ CEREKEV: Sportovní ulice - Dopravní nehoda

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina:

Nezvládl řízení elektrické koloběžky a zranil se

Policisté integrovaného operačního střediska přijali v pátek 8. října krátce po osmnácté hodině oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Horní Cerekvi. Osmatřicetiletý muž projížděl na elektrické koloběžce po místní komunikaci po ulici Sportovní ve směru od centra Horní Cerekve a jel směrem k místnímu hřišti. Před domem nezvládnul řízení a na přímém úseku vozovky havaroval. Při dopravní nehodě došlo ke zranění muže, který byl letecky transportován do nemocnice v Brně. U muže policisté provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 0,69 promile alkoholu v dechu. Ke zranění jiných osob nedošlo. Hmotná škoda na koloběžce dosáhla částky jeden tisíc korun.

Místo události

Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina:

Včera v pátek 8. října 2021 v 18:10 večer, vyjížděla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov, k dopravní nehodě ve Sportovní ulici v Horní Cerekvi.

V Horní Cerekvi ve Sportovní ulici došlo v pátek večer k dopravní nehodě motorkáře. Řidič motocyklu se při nehodě zranil. Jednotka hasičů provedla zabezpečení místa nehody a dále předlékařskou první pomoc do příjezdu ZZS.

Zasahující technika na místě: Pelhřimov - cisternová automobilová stříkačka 20. Horní Cerekev - cisternová automobilová stříkačka 24 a dopravní automobil.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum