AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistMIROTÍN: Tragická nehoda

14. ledna 2022

Tragické dopravní nehodě na Pelhřimovsku

Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina:

Informaci o vážné dopravní nehodě u obce Mirotín na Pelhřimovsku přijali operátoři na tísňové lince 155 dnes krátce po desáté hodině dopoledne. Na místo události byla neprodleně vyslána lékařská posádka z Pelhřimova a záchranáři z Kamenice nad Lipou. Ve vozidle, které vyjelo mimo komunikaci a narazilo do stromu, cestovaly dvě osoby. Řidič utrpěl středně těžká zranění a po nezbytném ošetření byl předán do péče LZS Jihočeského Kraje, která ho následně transportovala do českobudějovického traumacentra. Spolujezdkyně utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým podlehla ještě před našim příjezdem.

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina:

Dnes krátce po desáté hodině jsme na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/135 v katastru obce Mirotín na Pelhřimovsku.

Nehoda má tragické následky. Na místo vyjely všechny složky IZS.

Prvotním šetřením na místě policisté zjistili, že devětačtyřicetiletý řidič osobního vozidla Renault projížděl po silnici a z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci, kde s vozidlem narazil o stromu.

Při nehodě utrpěl středně těžké zranění, se kterým byl převezen do zdravotnického zařízení. Jeho spolujezdkyně utrpěla těžké zranění, kterému podlehla.

Další okolnosti tragické nehody jsou předmětem policejního šetření.

Ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum