AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPELHŘIMOV: Nádražní - Dopravní nehoda

15. října 2021

AKTUALIZACE: 

Výzva Vojenské policie svědkům tragické dopravní nehody

Vojenská policie se obrací na případné svědky dopravní nehody s tragickými následky, ke které došlo dne 9. 10. 2021 kolem deváté hodiny ranní v obci Pelhřimov. Na přechodu pro chodce u křižovatky ulic Nádražní a Pod Náspem došlo ke střetu chodkyně s projíždějícím autobusem tovární značky Mercedes-Benz.

Případem se zabývají příslušníci Vojenské policie, kteří se touto cestou obracejí na případné svědky této dopravní nehody. Obracíme se  na chodce a zejména na řidiče, kteří v tu dobu projížděli výše uvedenou křižovatkou a mají ve svých vozidlech palubní kameru, aby se se svědectvím obrátili na linku Vojenské policie 973 215 800. Za vaši spolupráci děkujeme.

Doplněno: Případem se zabývá Vojenská policie z důvodu, že autobus řídil voják z povolání.


11. října 2021

PELHŘIMOV: Nádražní - Dopravní nehoda

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina:

Chodkyně po střetu utrpěla zranění

V sobotu 9. října kolem deváté hodiny ranní jsme na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Pelhřimově. Pětatřicetiletý řidič autobusu projížděl po ulici Pod Náspem ve směru od ulice Mikuláše z Pelhřimova směrem ke křižovatce ulic Nádražní a Pod Náspem. Tato křižovatka je řízená světlenými signály, které byly v době nehody v provozu. V tu dobu po přechodu pro chodce přecházela chodkyně. Z prvotního šetření na místě vyplývá, že řidič autobusu při odbočování zřejmě přehlédl chodkyni, která chtěla přejít silnici po přechodu pro chodce. Na přechodu pro chodce do chodkyně narazil přední částí autobusu. Chodkyně poté upadla na zem a poranila. Osmasedmdesátiletou ženu na místě ošetřili záchranáři a přepravili ji leteckou záchrannou službou do nemocnice v Brně. Řidič autobusu se na místě podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, kdy výsledek dechové zkoušky byl negativní. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření ze strany policistů dopravního inspektorátu Pelhřimov.

Ilustrační foto Mapy Google

Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina:

V sobotu 9. října 2021 v 9:03, vyjížděla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov, k dopravní nehodě v Nádražní ulici, u autobusového nádraží, v Pelhřimově. Při dopravní nehodě došlo ke zranění chodkyně. Jednotka hasičů provedla zabezpečení proti úniku provozních kapalin a proti požáru. Zasahující technika na místě: Pelhřimov - cisternová automobilová stříkačka 20.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum