AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRAHA: Agresivní řidič na Staroměstském náměstí

13. května 2021

PRAHA: Agresivní řidič zaparkoval na Staroměstském náměstí

Nakonec skončil na policejní služebně.

V neděli, krátce po 22:00 hod., slyšeli policisté z dopravní a hlídkové služby z Prahy I. ve vysílačce informaci o tom, že na Staroměstské náměstí přijel muž s černým vozidlem Audi, obtěžuje kolemjdoucí a s největší pravděpodobností je pod vlivem alkoholu. Hlídky proto na místo okamžitě vyjely. Po příjezdu policisté spatřili odstavené černé vozidlo a muže, který popocházel okolo.

Foto: Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Během několika minut se na místo sjelo několik hlídek z terénu včetně policistů z pohotovostní motorizované jednotky. Policisté se podnapilého muže snažili ztotožnit, ale ten nebyl hlídkám schopen uvést zřetelně svoje jméno. Navíc byl velmi agresivní, policisty neustále vyzýval k zápasu a strkal do nich. Několikrát se i pokusil z místa odejít.

V jednu chvíli strčil do policisty a se zaťatými pěstmi se proti němu rozešel se slovy, že je zápasník. Policista proto použil slzotvorný dočasně zneschopňující prostředek a následně ho s kolegy zpacifikovali pomocí hmatů a chvatů. Poté agresivnímu osmatřicetiletému muži nasadili služební pouta a převezli ho na místní oddělení k provedení dalších služebních úkonů.

Foto: Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Řidič odmítl jak dechovou zkoušku na místě, tak lékařské vyšetření, které by vedlo ke zjištění, zda řídil pod vlivem alkoholu.

Celý případ policisté ještě prověřují a vyhodnocují důkazní materiály. S největší pravděpodobností ale případ oznámí příslušnému správnímu orgánu k projednání.

Zdroj: Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum