AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRAHA: Incident v metru

3. listopadu 2020

Aktualizace: Po zveřejnění případu v médiích se včera večer přišel hledaný sám přihlásit na místní oddělení Jižní Město. Policisté sedmadvacetiletého cizince k věci vyslechli, kdy se mimo jiné za své jednání omluvil. Nyní budou dál probíhat standardní úkony trestního řízení.


2. listopadu 2020

PRAHA: Incident v metru

Policisté hledají muže, který se dostal do sporu s jiným mužem, jenž pak skončil pod koly soupravy metra.

V pátek večer chvilku před devátou hodinou proběhl ve stanici metra Opatov incident mezi dvěma muži. Následkem toho jeden z nich spadl pod kola soupravy, která zrovna přijížděla do stanice. Šestatřicetiletému muži se jako zázrakem téměř nic nestalo a z pod soupravy se vyprostil.

Foto Policie ČR

Případem se zabývají policisté z místního oddělení Jižní město pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. V této souvislosti hledáme druhého aktéra incidentu, který má na sobě žlutou bundu a je zachycen na záběrech. Jestliže ho někdo poznává, nebo se poznává sám, ať se ozve na linku 158. Zároveň žádáme, aby se nám ozval i svědek v červené bundě, který viděl začátek incidentu. Potřebovali bychom ho k věci vyslechnout.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

PRAHA: Incident v metru

PRAHA: Incident v metru

Policisté hledají muže, který se dostal do sporu s jiným mužem, jenž pak skončil pod koly soupravy metra.


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum