AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRAHA: Policisté hledají poškozeného

2. října 2021

PRAHA: Policisté hledají poškozeného

Kriminalisté z 1. oddělení Prahy I zadrželi dva pachatele těžkého ublížení na zdraví. Po poškozeném však stále pátrají, a proto žádají širokou veřejnost o pomoc.

Dne 5. září, krátce po šesté hodině ranní došlo na Václavském náměstí k brutálnímu napadení neznámého muže dvěma útočníky. Ti ho udeřili několika ranami pěstí do oblasti hlavy a temene, škrtili, a poté mu dokonce několikrát dupli na hlavu. Vytěžením kamerových záznamů se podařilo kriminalistům, díky perfektní operativně pátrací činností, oba agresory dopadnout. Aby však mohli celý případ objasnit a útočníci se nevyhnuli trestu, musí najít i poškozeného, který byl napaden. Do současné chvíle se ho nepodařilo vypátrat a prosí vás o pomoc při jeho ztotožnění.

Napadený muž byl střední postavy, bílé pleti a vousy měl upravené na strniště. Na sobě měl bundu černé barvy, šedou mikinu s kapucí, černou kšiltovku s nápisem ,,PEPP“ a šedé kraťasy, pod kterými měl černé legíny. Na nohách měl obuté černé pantofle s nezjištěným nápisem.

Pokud se napadený na přiložených fotografiích poznává, nebo ho kdokoli z vás zná, kontaktujte prosím linku 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR. Oběma útočníkům hrozí v případě odsouzení za trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví až deset let za mřížemi.

Zdroj: Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy.

PRAHA: Policisté hledají poškozeného

PRAHA: Policisté hledají poškozeného.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum