AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRAHA: Napadl muže na hlavním nádraží

1. dubna 2021

PRAHA: Napadl muže na hlavním nádraží

Pomozte nám útočníka najít

V pondělí 11. ledna krátce po třinácté hodině došlo k potyčce mezi dvěma muži na nástupišti číslo 7 na hlavním nádraží v Praze. Útočník tam pěstí udeřil poškozeného po předchozí krátké debatě. Napadený spadl na zem a útočník z místa odešel.

K napadenému poté přiběhla žena, která stála opodál a začala mu poskytovat první pomoc. Operátorka tísňové linky ji naváděla, jaké úkony má žena provádět a nakonec se u muže podařilo obnovit základní životní funkce.

Poškozený utrpěl vážná zranění hlavy a záchranáři ho následně převezli do nemocnice k dalším ošetřením.

Útočníka se však policistům nepodařilo do současné doby ztotožnit. Proto touto cestou žádáme širokou veřejnost o pomoc. V případě, že byste poznali muže zachyceného na kamerových záznamech, okamžitě se prosím ozvěte policistům na tísňovou linku 158 nebo tuto informaci sdělte policistům na kterékoliv oddělení PČR.

K popisu muže uvádíme, že v době útoku měl na sobě černou bundu s kapucí s červenými prvky v oblasti hrudi a ramen a bílým lemem kolem zipu. Dále černé tepláky s červenými pruhy po vnější straně nohavic. Na nohou pak tenisky černé barvy s bílou podešví. Dle vyhodnocení kamerových záznamů je možné, že se jedná o muže snědší pleti.

Útočníkovi hrozí za trestný čin Ublížení na zdraví až osmiletý trest odnětí svobody.

Zdroj: Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy.

PRAHA: Napadl muže na hlavním nádraží

PRAHA: Napadl muže na hlavním nádraží.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum