AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRAHA: Obtěžování na ulici

28. září 2021

PRAHA: Obtěžování na ulici

Neznámý muž osahával ženu na ulici tak dlouho, až před ním utekla, a schovala se v recepci hotelu. Po jeho totožnosti teď pátrají policisté.

Pražští kriminalisté pracují na objasnění případu, který se stal v pondělí 20. září kolem sedmé hodiny ráno v Praze 2. Po jedné z tamních ulic na Novém Městě šla devětadvacetiletá žena a věnovala se telefonování. Z hovoru byla vytržena neznámým mužem, který se k ní nečekaně přiblížil zezadu, políbil ji na krk a začal osahávat na hýždích. I přes opakovaný nesouhlas ženy nepřestal a v osahávání mlčky pokračoval několik desítek vteřin. Poškozené nezbylo nic jiného než se dát na útěk a posléze schovat v recepci blízkého hotelu, odkud kontaktovala linku 158.

V souvislosti s případem pátráme po muži, který na zajištěných záznamech ukázal, že slušně se chovat k ženám, mu je naprosto cizí. Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158.

Podezřelý má štíhlou, 175 cm vysokou postavu, krátce střižené vlasy a modré oči. V době činu měl na sobě černou mikinu s kapucí a červeným nápisem MC MXCIX, černé tepláky a tmavomodré boty Nike.

Pokud bude podezřelý dopaden a odsouzen, hrozí mu za sexuálně motivovaný trestný čin až pětiletý trest odnětí svobody.

Zdroj: Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum