AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRAHA: Pátrání po svědkyni

30. března 2021

PRAHA: Pátrání po svědkyni

Aktualizace - Důležitá svědkyně po které jsme pátrali, se včera ozvala na linku 158. O pátrací relaci se dozvěděla v médiích. Moc děkujeme všem za pomoc při pátrání.


Policisté pátrají po důležité svědkyni, která by mohla pomoci při objasnění případu, který skončil fyzickým napadením.

Pražští policisté pátrají od středy 24. března po důležité svědkyni, která jela tramvají a následně vystoupila na zastávce Urxova v Praze 8. Při výstupu z tramvaje ji měli obtěžovat dva muži. Toho si všimli kolemjdoucí (jiná dvojice mužů), kteří se jí zeptali, zda nepotřebuje pomoc nebo zavolat policii. V momentě, kdy to uslyšeli podezřelí, fyzicky napadli jednoho z nich. Po napadení utrpěl jeden z mužů zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka, která po příjezdu spatřila dva muže, kteří před ní utíkali. Oba následně dostihli a za užití donucovacích prostředků zpacifikovali a omezili na osobní svobodě.

Celý případ policisté v současné chvíli prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. V případě odsouzení hrozí pachatelům až dvouletý pobyt za mřížemi.

Zastávka MHD

Žena, po které v současné chvíli pátráme, před příjezdem policejní hlídky z místa odešla. Pro vyřešení tohoto případu je právě ona pro kriminalisty klíčovou svědkyní, proto ji žádáme, aby se ozvala na linku 158 nebo navštívila nejbližší policejní služebnu. Policisté žádají i očité svědky, kteří byli přítomni incidentu, aby se ozvali na linku 158.

Celý skutek se stal ve středu 24. března krátce po půl desáté večer.

Zdroj: Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum