AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistBENEŠOV: Poznáte muže na fotografii?

18. října 2021

BENEŠOV: Poznáte muže na fotografii?

Z dodávky přepravní firmy odcizil pachatel peněženku s 60 tisíci korunami.

Benešovští policisté pátrají od středy 13. října 2021 po pachateli krádeže peněženky s finanční hotovostí ve výši 54 tisíc korun.

Zatím neznámý pachatel se v ten samý den v době od 11:15 hod do 11:28 dostal do uzamčené kabiny dodávky přepravní společnosti zásilek, která byla v té době zaparkovaná v ulici Hráského 774 v Benešově.

Neznámý pachatel pak z kabiny odcizil peněženku s finanční hotovostí ve výši 54 tisíc korun. Kurýr si při návratu do dodávky všiml muže, který se u vozidla pohybuje, když se za ním vydal, aby ho zastavil, tak ten na volání nereagoval a následně nasedl do stříbrného vozidla Mazda 6 s polskou poznávací značkou PO1JT62 jako spolujezdec a odjel neznámo kam.

Policisté na místě celé události získali kamerové záznamy, na kterých je zachycen podezřelý muž i osobní vozidlo Mazda 6.

K popisu podezřelého lze uvést, že je asi 175 cm vysoký ve věku kolem 40 let, muž je snědší pleti, má krátce střižené tmavé vlasy a vousy a oblečen byl do černých kalhot a černé bundy.

Poznáváte muže na fotografii? V případě jakýchkoliv informací o celé události nebo o totožnosti muže kontaktujte prosím policisty na linku 158 nebo přímo benešovské policisty na tel. čísle 974 871 750.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

BENEŠOV: Poznáte muže na fotografii?

BENEŠOV: Poznáte muže na fotografii?


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum