AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Policie TV

TOPlistBENEŠOV: Agresivní žena u nádraží

20. února 2021

BENEŠOV: Policisté hledají svědky, kteří mohli vidět agresivní ženu a zakročující strážníky městské policie

Žena měla koncem ledna u vlakového nádraží v Benešově strážníky slovně i fyzicky napadat.

Benešovští policisté prověřují případ, při kterém měla šestadvacetiletá žena slovně a fyzicky napadnout hlídku Městské policie Benešov. Celá událost se měla odehrát ve středu 27. ledna letošní roku v době od 9:15 hodin do 9:25 hodin v ulici Nádražní přímo v Benešově. Před trafikou, která se nachází naproti vlakovému nádraží, strážníci městské policie měli vyzvat ženu k prokázání totožnosti. Žena ale výzvy neuposlechla, byla velice agresivní a strážníky měla slovně vulgárně napadat. Následně se měla snažit hlídku také napadnout fyzicky a její agresivita neustále stoupala. Proto strážníci ženu pomocí hmatů a chvatů svedli na zem. Při tomto okolo sebe agresorka neustále kopala, kladla aktivní odpor a opět se měla snažit strážníky fyzicky napadat a vulgárně jim nadávat. Po velmi aktivním bránění jí následně byla přiložena služební pouta.

Foto - Policie Středočeského kraje

Vzhledem k výše uvedenému je žena nyní podezřelá z přečinu výtržnictví. Hrubého jednání se měla dopustit na místě veřejnosti přístupném, a to před několika osobami. Policisté by k řádnému objasnění události potřebovali mluvit s několika svědky, kteří se v té době na místě nacházeli a mohli si tak incidentu všimnout.

Důležitým svědkem pro policisty je žena v důchodovém věku. Jedná se o zákaznici tabáku, která na sobě měla kožich a pletenou čepici světlé barvy. Přes rameno nesla kabelku a v ruce měla hůl a nákupní tašku na kolečkách. Tvář měla překrytou rouškou.

Další možní svědci celé události, kteří se vyskytovali v tu dobu v okolí incidentu:

1) Žena s telefonem u budovy vlakového nádraží, věk 35 - 40 let, delší světle hnědé vlasy. Na sobě měla černou bundu s kapucí, modré džíny, černé sportovní boty. Na zádech nesla černý batůžek a v ruce igelitovou tašku s potiskem a černou látkovou tašku.

2) Žena u silnice budovy vlakového nádraží, věk 30 - 35 let. Na sobě měla černou čepici, černou bundu, modré džíny a tmavé boty. Přes rameno měla tmavou kabelku.

4) Muž procházející ulicí Nádražní ze směru od ulice Jiráskova do vnitrobloku ulice Tyršova. Oblečen byl do tmavé bundy, modrých džínů a tmavých bot. Na obličeji měl bílou roušku.

5) Žena procházející ulicí Nádražní od ulice Tyršova směrem k ulici Jiráskova, blond vlasy. Na sobě měla červený kabát, tmavé kalhoty a tmavé boty. Na zádech měla tmavý batůžek přes obličej bílou roušku.

6) Muž procházející ulicí Nádražní od ulice Tyršova směrem k ulici Jiráskova. Na sobě měl tmavou čepici, světle hnědou bundu, tmavé kalhoty, tmavé boty a v ruce držel světlou igelitovou tašku.

Žádáme tak svědky, kteří tou dobou místem procházeli a incidentu si všimli, aby se přihlásili na Obvodní oddělení Policie České republiky Benešov, Jiráskova 993, Benešov osobně nebo využili telefonní čísla 735 785 558, 974 871 700, případně policisty kontaktovali prostřednictvím e-mailu: bn.oo.benesov@pcr.cz.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum