AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistKUTNOHORSKO: Požár rodinného domu

18. listopadu 2021

KUTNOHORSKO: Požár rodinného domu

Noční požár zcela zničil rodinný dům na Kutnohorsku.

V úterý 16. listopadu několik minut po půl čtvrté v noci přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru rodinného domu v části obce Čestín Polipsy na Kutnohorsku.

Jelikož první volající uvedl, že požárem je zasažený celý rodinný dům, vyslal operační důstojník na místo profesionální hasiče ze stanic Kutná Hora, Uhlířské Janovice a Zruč nad Sázavou spolu s dobrovolnými hasiči obcí Čestín a Kácov.

Po příjezdu k události a provedeném průzkumu velitel zásahu upřesnil, že objekt o půdorysu 14x8 metrů je požárem zcela zasažený a částečně se propadla střecha. Hasiči dostali oheň rychle pod kontrolu za pomoci čtyř vodních proudů. Ve čtyři hodiny ráno tak mohla být nahlášena lokalizace.

Následně se jednotky zaměřily na vyhledávání a dohašování skrytých ohnisek za pomoci termokamery a výškové techniky. Za další dvě hodiny se podařilo požár zcela zlikvidovat a dům byl předán majiteli.

Škoda, kterou požár způsobil, se vyšplhala na 1 500 000 korun. Hasiči svým včasným zásahem uchránili hodnoty ve výši dalšího milionu. Příčinou požáru se zabývá hasičský vyšetřovatel.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje.

KUTNOHORSKO: Požár rodinného domu

KUTNOHORSKO: Požár rodinného domu.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum