AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistKUTNÁ HORA: Pátrání po dívce

4. října 2021

KUTNÁ HORA: Pátrání po dívce

Pátráme po 14leté dívce ze Zbraslavic na Kutnohorsku. Dívka by měla být v doprovodu své matky.

Policisté vyhlásili pátrání po 14leté dívce ze Zbraslavic na Kutnohorsku, která byla naposledy viděna dne 1. října 2021 v 9:30 hodin ve škole ve Zbraslavicích, kde si jí měla vyzvednout její matka, spolu pak odešly neznámo kam. Dívka je však svěřená do péče otci.

Podrobnější informace naleznete zde:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=23431001210105

Pokud již odkaz není aktivní, bylo pátrání odvoláno.

Policisté přijmou jakékoliv poznatky o tom, kde by se dcera s matkou mohly zdržovat na linku 158. Děkujeme za pomoc s pátráním.

Pohřešovaná žena VRABCOVÁ JANA:

Datum narození 10.8.2007
Pátrání vyhlášeno 1.10.2021
Bydliště - okres KUTNÁ HORA
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 173 až 175 cm
Zdánlivé stáří 14 až 15 let

Podrobný popis:

Policisté z Kutné Hory vyhlásili dne 1. října 2021 pátrání po pohřešované 14leté Janě Vrabcové ze Zbraslavic. Ta byla naposledy viděna 1. října 2021 v 9:30 v základní škole ve Zbraslavicích, kde si jí následně vyzvedla její matka. Jana Vrabcová je však svěřena do výhradní péče otce. Otec následně v odpoledních hodinách zjistil, že doma chybí některé osobní věci, oblečení a pes (kříženec labradora černé barvy). Pravděpodobně si tedy matka s dcerou sbalily tyto věci a odešly neznámo kam. O té doby mají i vypnuté mobilní telefony. Čtrnáctiletá Jana Vrabcová je štíhlé postavy, vysoká asi 173 cm, má dlouhé blonďaté vlasy a hnědé oči. Pokud máte jakékoliv poznatky k tomu, kde by se 14letá dívka nebo její matka mohly nacházet, sdělte je prosím policistům na linku 158. Děkujeme za pomoc s pátráním.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum