AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistKUTNOHORSKO: Žhářem z lásky

2. dubna 2022

KUTNOHORSKO: Žhářem z lásky

Zřejmě z nešťastné lásky zapálil ženě auto. Ve vězení může skončit na 1 rok.

Případem úmyslně zapáleného vozidla se policisté zabývali od října roku 2021. Událost se stala v nočních hodinách v Uhlířských Janovicích, kde hasiči a následně i policisté vyjížděli k požáru osobního vozidla Volkswagen Golf, kdy od požáru došlo k zahoření a pokškození ještě dvou dalších aut, které stály zaparkované vedle VW Golf. Celková škoda na poškozených vozidlech se vyšplhala téměř na 400 000 Kč.

Případem se ihned začali zabývat policisté. Na základě znaleckých zkoumání bylo zjištěno, že požár byl založen úmyslně. Majitelka vozidla Volkswagen, jednadvacetiletá žena, policistům vypověděla, že má podezření na kamaráda jejího přítele, protože jí často píše, je celkem neodbytný a sám ji přiznal, že se do ní zamiloval.

Policisty stopy opravdu dovedly k tomuto čtyřiadvacetiletému muži a na základě získaných důkazů kutnohorští kriminalisté zahájili minulý týden trestní stíhání čtyřiadvacetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu poškození cizí věci podle § 228/1 trestního zákoníku.

Pokud bude muži vina prokázána, čeká ho až roční trest odnětí svobody, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

KUTNOHORSKO: Žhářem z lásky

KUTNOHORSKO: Žhářem z lásky.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum