AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistKUTNÁ HORA: Vloupání do motokárové haly

26. ledna 2022

AKTUALIZACE - 26. ledna 2022

KUTNÁ HORA: Vloupání do motokárové haly

Vloupání do motokárové haly. Policisté muži sdělili podezření z krádeže.

Policisté z Kutné Hory sdělili podezření třiatřicetiletému muži z přečinu krádeže a poškození cizí věci. Ten se měl v říjnu 2021 vloupat do prostor motokárové haly a tam odcizit finanční hotovost a způsobit i škodu poškozením dveří.

Za krádež muži hrozí až 2letý trest odnětí svobody.


9. listopadu 2021

KUTNÁ HORA: Vloupání do motokárové haly

Po pachateli vloupání a krádeže teď pátrají policisté.

Majitelku motokárové haly v Kutné Hoře na Karlově čekalo minulý týden nemilé překvapení po tom, co přišla dne 28. října 2021 do práce. Žena totiž po odemčení hlavních dveří areálu zjistila, že uvnitř restaurace a kanceláře jsou poškozené dveře a pokladna a pravděpodobně odcizená i nějaká hotovost, proto na místo ihned zavolala policisty.

Šetřením na místě policisté zjistili, že došlo k poškození několika uzamčených dveří a odcizení finanční hotovosti ve výši 56 tisíc korun, které pachatel odcizil ve formě mincí, nikoliv v papírových bankovkách. Dále byla vyčíslena škoda na poškozených dveřích a pokladně, která se vyšplhala na 71 tisíc korun.

Neznámý pachatel tak způsobil nemalou škodu na odcizení, ale i poškození a nyní po něm pátrají kutnohorští policisté. K vloupání do motokárové haly došlo pravděpodobně v nočních nebo brzkých ranních hodinách z 27. na 28. října 2021. Hala byla uzavřena 27. října ve 22 hodin a druhý den v půl 10 ráno majitelka zjistila, že se do areálu někdo vloupal.

Pokud máte jakékoliv poznatky k této události, kontaktuje policisty na lince tísňového volání 158 nebo na telefonním čísle 974 875 700.

V případě, že se policistům podaří pachatele dopadnout a prokázat mu vinu, může skončit až na 2 roky ve výkonu trestu.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum