AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPŘÍBRAMSKO: Nehoda u obce Obory

18. ledna 2022

PŘÍBRAMSKO: Nehoda u obce Obory

Dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala sedm zraněných osob.

Ve středu 12. ledna v půl sedmé ráno byla středočeským hasičům oznámena vážná dopravní nehoda na silnici první třídy číslo 18 nedaleko obce Obory na Příbramsku.

Podle prvotní informace došlo k čelnímu střetu dvou osobních automobilů, přičemž v jednom z nich zůstal zaklíněný řidič. Operační důstojník na místo vyslal profesionální hasiče z příbramské a sedlčanské stanice.

Jednotky provedeným průzkumem zjistily, že v jednom z vozidel cestovaly čtyři osoby a ve druhém tři. Všechny byly předány zraněné zdravotnické záchranné službě k dalšímu ošetření. Vyprošťovat hasiči na místě nemuseli, jedné osobě však pomohli z vozidla. Během vyšetřování dopravní nehody Policií ČR se na místo dostavil řidič nákladního automobilu, který uvedl, že je také účastníkem nehody a má poškozený návěs.

Hasiči následně zasypali uniklé provozní kapaliny a zajistili vozidla proti vzniku požáru. Po sedmé hodině ranní byly jednotky vystřídány. K zachování akceschopnosti byla sedlčanská profesionální stanice zálohována dobrovolnou jednotkou obce Sedlčany, která držela pohotovost na své vlastní zbrojnici.

Silnice byla v místě střetu po celou dobu zásahu uzavřena.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje.

PŘÍBRAMSKO: Nehoda u obce Obory

PŘÍBRAMSKO: Nehoda u obce Obory.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum