AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPŘÍBRAM: Z auta i areálu firmy zmizelo nářadí

17. října 2021

PŘÍBRAM: Z auta i areálu firmy zmizelo nářadí

Případy krádeží zejména pracovního nářadí se policisté zabývají . . . a hledají podezřelé.

Policisté z Příbramska hledají pachatele hned dvou nahlášených případů vloupání, k nimž došlo v tomto týdnu a kdy "předmět zájmu" byl vždy totožný. Pracovní nářadí, či stavební materiál.

K oběma případům došlo v noci z 12. na 13. října 2021 a poškození je policistům oznámili hned následující den. Od 13. října 2021 se tak zabývají a hledají podezřelého, který se v obci Jince vloupal do firemní dodávky, v níž bylo uložené různé pracovní nářadí. Z vozu, do u kterého neznámý pachatel nejprve rozbil okno, zmizely různé pracovní flexy, vibrační deska, mychadlo a další nářadí za víc jak devadesát tisíc korun.

Ilustrační foto Mapy Google

Nejinak tomu bylo v dalším případě. Tentokrát se nejednalo o vůz, ale neznámí pachatel či pachatelé "navštívil" přímo areál firmy se stavebninami v Příbrami. Odtud z jedné z palet odcizil více jak dvacet rolí izolace za téměř 14 tisíc korun. Následně pracovníci firmy ještě zjistili, že chybí z jiného místa další izolační vata, kdy z pěti balíků zbyl na místě pouze jeden.

V obou případech zahájili policisté úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu krádeže. V současné době provádějí potřebné úkony ke zjištění konkrétních osob, které mají tyto krádeže na svědomí. V případě dopadení, obvinění a postavení před soud jim mohou hrozit až dvouleté tresty odnětí svobody.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum