AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistSEDLČANY: Střet auta s chodcem

6. října 2021

SEDLČANY: Střet auta s chodcem

Policie hledá svědky nehody - střetu auta s chodcem.

Dopravní policisté prošetřují střet osobního auta s mužem, který šel po přechodu pro chodce. Nehoda se stala v neděli na Sedlčansku, kolem druhé hodiny odpoledne. Přihlásí se nám svědci, kteří nehodu viděli?

Příbramští dopravní policisté vyšetřují od 3. října 2021 dopravní nehodu - střet osobního vozu s chodcem - který se stal pět minut před druhou hodinou odpolední v Sedlčanech, v ulici Havlíčkova.

Ilustrační foto Mapy Google

Podle všeho jel řidič osobním vozem VW Golf ulicí Havlíčkova, kdy za křižovatkou s ulicí U Kulturního domu ohrozil po přechodu jdoucího muže, který po střetu s vozem upadl na zem. Řidič Golfu okamžitě zastavil a snažil se spolu s dalšími nezúčastněnými osobami poskytnout zraněnému chodci první pomoc. Pomoc mu poskytovala i zdravotnická záchranná služba, která byla na místo přivolána. Muže pak po ošetření na místě transportoval do nemocnice ve Střešovicích záchranářský vrtulník.

Policisté nehodu stále prošetřují a o svědecké výpovědi žádají i osoby, které nehodu viděly a mohly by popsat nehodový děj. Informace k této nedělní nehodě, která se stala v Sedlčanech v odpoledních hodinách, lze policistům poskytnout na těchto telefonních číslech: 974 879 251, 974 879 503. Další možností je využití bezplatné tísňové linky 158.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum