AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistKUTNOHORSKO: Vloupání do rekreačního domu

25. října 2021

KUTNOHORSKO: Vloupání do rekreačního domu

Vloupání do rekreačního domu v Záboří nad Labem.

Škoda na odcizených věcech je téměř 140 tisíc korun.

Když šestapadesátiletá žena přijela do svého domu, který využívá spíše jako rekreační objekt, čekalo jí opravdu nemilé překvapení. Hned u vstupu do svého domu v Záboří nad Labem totiž zjistila, že vstupní branka je vylomená. Poté co vešla do domu dále zjistila, že i zde jsou vylámané některé zámky, všechny dveře a skříně jsou pootvírané a veškeré věci jsou vyházené ven na podlaze.

Žena celou událost nahlásila policistům Obvodního oddělení Kutná Hora dne 15. října 2021 a policisté se celou událostí začali ihned zabývat. Žena policistům dále uvedla, že v domě byla naposledy 30. července 2021, nelze tedy přesněji určit, kdy k vloupání došlo.

V domě zatím neznámý pachatel odcizil především obrazy různého stáří, kterých bylo dvacet, dále rodinné fotografie, hodiny a nějaké nářadí. Celková škoda na odcizených věcech a na poškození zámků a dveří se vyšplhala na 150 tisíc korun.

Kutnohorští policisté zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež, kterou zatím neznámý pachatel spáchal vloupáním. V případě dopadení mu pak hrozí trest odnětí svobody až na 2 roky.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum