AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTÁBOR: Nehody na Táborsku

22. října 2021

TÁBOR: Nehody na Táborsku

U dvou nehod zasahovali ve středu 20. října táborští profesionální hasiči.

Za obcí Chlum ve směru na Aleninu Lhotu na křižovatce silnic č. 122 a č. 12137 došlo ke střetu osobního auta s motorkou. K nehodě vyjely v 15:45 hodin všechny složky integrovaného záchranného systému, vzlétnul také vrtulník LZS. Po příjezdu profesionální jednotky ze stanice Tábor u nehody již zasahovali zdravotníci ZZS a policisté. Řidič motorky značky Triumph byl v péči zdravotníků, řidič vozu Honda vyváznul bez zranění. Jednotka provedla zajištění místa dopravní nehody, spolupracovala s zdravotníky při ošetřování zraněného řidiče motocyklu a současně zajistila bezpečné místo pro přistání vrtulníku LZS. Následně hasiči do něj společně se ZZS transportovali zraněného řidiče. Po vyšetření nehody policisty se na místo události postupně dostavila dvě vozidla odtahových služeb. Po naložení motorky i Hondy hasiči z vozovky zlikvidovali vyteklé provozní kapaliny a zametli úlomky plastů a skel.

Nehoda u Chlumu ve směru na Aleninu Lhotu

Následky další nehody likvidovali po 20. hodině táborští profesionální hasiči na silnici č. 137 v Táboře, části obce Horky. Zde havaroval řidič osobního auta značky FIat Punto. To bylo v době příjezdu hasičů na boku v levém jízdním pruhu. Jeho řidič vyváznul bez zranění, hasiči nemuseli vyprošťovat. Prověřili průzkumem, že z auta nevytékají žádné provozní kapaliny. Policisté vozovku zcela uzavřeli. Hasiči zajistili místo nehody, stabilizovali havarované auto proti pohybu a provedli protipožární opatření. Po zadokumentování nehody hasiči pomohli s naložením Fiatu na vůz odtahové služby a zásah ukončila zametením silnice.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje.

TÁBOR: Nehody na Táborsku

TÁBOR: Nehody na Táborsku. Prvních 6 fotografií nehoda u Chlumu ve směru na Aleninu Lhotu. Poslední 4 fotografie Horky.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum