AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTÁBOR: Řízení vozidla má zakázané

12. listopadu 2021

TÁBOR: Řízení vozidla má zakázané

Přistižen za volantem se zákazem řízení všech motorových vozidel.

Táborští policisté šetří protiprávní jednání třicetiletého řidiče osobního vozidla tovární značky Škoda Fabia. Ten byl dne 9. listopadu letošního roku krátce před půl osmou hodinou večerní zastaven a kontrolován policejní hlídkou v Berlínské ulici v Táboře. Z dalšího šetření vyplynulo, že vozidlo řídil, ačkoliv má vysloven Městským úřadem Tábor zákaz řízení všech motorových vozidel, a to až do září 2022. Řidiči byla zakázána další jízda.

Ilustrační foto Mapy Google

Při kontrole byl po poučení policisty vyzván k provedení dechové zkoušky přístrojem Drager, která byla s negativním výsledkem, dále pak k provedení orientačního testu DrugWipe na přítomnost jiné návykové látky v těle, který byl pozitivní na amfetamin/metamfetamin. Následně byl vyzván k podrobení se lékařskému vyšetření a odběru biologického materiálu v nemocnici, což odmítl. Tento přestupek byl postoupen k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

V uplynulých dnech bylo muži z Táborska sděleno podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Věc je řešena formou zkráceného přípravného řízení.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum