AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistTÁBOR: Jízda s cizím vozidlem

5. srpna 2020

TÁBOR - Jízda s cizím vozidlem. Mladý muž se zmocnil dvou dopravních prostředků, které mu nepatřili.

Táborští kriminalisté z oddělení obecné kriminality včera zadrželi podezřelého 33 letého muže z Nymburska, který má pravděpodobně na svědomí několik trestných činů.

Ilustrační foto - Wikipedie

Počátkem června se měl na Táborsku v jedné chatové oblasti zmocnit zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Renault Espace, s kterým odjel do jiné lokality. Zde se dále zmocnil zaparkovaného přívěsného nákladního vozíku, jenž zapojil za uvedené vozidlo a jel kolem obce Slapsko. Zde právě prováděla hlídka mladovožických policistů kontrolní akci a uvedeného muže zastavili. Ten jim na výzvu předložil v autě nalezené osobní doklady, které byly majitele vozu. Vzhledem k tomu, že se jim fotografie na dokladech a skutečná podoba muže nezdála, provedli řádnou kontrolu totožnosti a při další šetření ztotožnili skutečnou totožnost.

V centrálních evidencích má muž vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel až do konce července příštího roku a ve spolupráci s kriminalisty, zjistili další trestnou činnost, byl spisový materiál předán k další realizaci na zmíněný útvar.

Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro naplnění skutkové podstaty přečinů Neoprávněné užívání cizí věci a Maření výkonu úředního rozhodnutí. Řízení je vedeno nevazebně.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Wikipedie.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum