AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTÁBOR: Úspěšný zásah dopravních policistů

13. října 2021

TÁBOR: Úspěšný zásah dopravních policistů

Dálniční policisté pomohli při požáru nákladního vozidla.

Minulý pátek odpoledne prováděli dopravní policisté z Dálničního oddělení Chotoviny kontrolu na dálnici D3, ve směru Veselí nad Lužnicí – Soběslav. Po půl druhé si všimli u krajnice stojícího nákladního vozidla tovární značky Avia 31, typ CAMP, z jehož motorové části se valil hustý dým. Proto okamžitě v jeho blízkosti zastavili, vzali ze služebního vozidla hasící přístroj a běželi lokalizovat případný požár. U vozidla zjistili, že uvnitř Avie mezi sedačkami hoří plamenem prostoru motoru, proto zahájili hašení a zároveň druhý z kolegů zjistil majitele vozu a informoval operačního důstojníka Integrovaného operačního střediska jihočeské policie.

Příslušníci Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, středisko Soběslav se vzápětí dostavili na místo požáru, kde dohasili celé ohnisko. Způsobená škoda byla majitelem vyčíslena na cca 10 000 korun.

Pro řádný úklid vozovky a zajištění místa, přivolali pracovníky Správy a údržby silnic a dálnic z Chotovin.

Díky rychlému zásahu všech jmenovaných nedošlo k ohrožení života a zdraví osob a uchránění majetkových hodnot.

Dálniční policisté se dálnici D3 věnují ve dne, v noci, ale jejich revírem jsou i přilehlé obce s místními komunikacemi.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

TÁBOR: Úspěšný zásah dopravních policistů

TÁBOR: Úspěšný zásah dopravních policistů.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum