AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTÁBOR: Tragický náraz do stromu

25. září 2020

TÁBOR: Tragický náraz do stromu

U Bechyně narazil mladý řidič do stromu, při převozu bohužel zemřel.

Včera v podvečer obdrželi policisté z obvodního oddělení Bechyně oznámení o vážné dopravní nehodě nedaleko obce Sudoměřice u Bechyně. Po příjezdu na místo zde zasahovali ostatní složky Integrovaného záchranného systému a šetřením zjistili, že kolem 17:30 hod. jel 29 letý řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia po silnici II/135 ve směru od Sudoměřic na Bechyni, kdy zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a stavu komunikace, před pravotočivou zatáčkou předjížděl jiné vozidlo, kdy se při vracení do svého jízdního pruhu nestačil bezpečně vrátit zpět a dostal smyk. Vjel do pravého silničního příkopu, kde narazil do vzrostlého stromu, po nárazu se vozidlo odrazilo zpět na vozovku a střetlo se protijedoucím dodávkovým vozidlem tovární značky Iveco Daily.

Při nehodě utrpěl mladý řidič těžká zranění, s kterými byl leteckou zdravotnickou službou transportován do nemocnice, bohužel během převozu podlehl zraněním neslučitelným se životem.

Případ si převzali táborští dopravní policisté, kteří prověřují další okolnosti této tragické nehody. Komunikace byla uzavřena více jak dvě hodiny.

Připomínáme všem řidičům, že lze předpokládat deštivé počasí a spad listí v lesních úsecích, proto přizpůsobte jízdu těmto podmínkám.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

TÁBOR: Tragický náraz do stromu

TÁBOR: Tragický náraz do stromu. U Bechyně narazil mladý řidič do stromu, při převozu bohužel zemřel. Včera v podvečer obdrželi policisté z obvodního oddělení Bechyně oznámení o vážné dopravní nehodě nedaleko obce Sudoměřice u Bechyně


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum