AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Policie TV

TOPlistTÁBOR: Zloději stačilo jen několik málo minut

19. února 2021

TÁBOR: Zloději stačilo jen několik málo minut

Krádež vloupáním do vozidla.

Zloději kradou i v pravé poledne a klidně i v rušném centru města. Včerejšího dne se o tom přesvědčil řidič zásilkové služby. Krátce po půl jedné hodině po poledni zastavil na náměstí T. G. Masaryka v Táboře, respektive nedaleko lékárny v k náměstí přiléhající ulici Dobrovského. Než během několika minut stačil předat zásilku, do jeho dodávky tovární značky Iveco Daily se vloupal zloděj. Po rozbití okna dveří se v kabině zmocnil dvou zde zanechaných příručních brašen značky Adidas s osobními doklady, telefonem značky Cubot 19 Plus a finanční hotovosti. Souhrnná hmotná škoda byla odhadnuta na částku bezmála 25 000 korun. Po zloději pátrají policisté táborského obvodního oddělení.

Ilustrační foto Mapy Google

Žádáme tímto každého, kdo se krátce po půl jedné hodině po poledni včerejšího dne na daném místě nacházel a mohl by tak objasnění uvedené krádeže přispět jakoukoliv důvodnou informací, aby své poznatky předal policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700. Děkujeme.

Nejedná se o ojedinělý případ. Nejen řidičům zásilkových služeb připomínáme, že auto není trezor. Zanechávat v něm cokoliv, co by mohlo padnout do oka zlodějům, a to i na velmi krátký okamžik, se nevyplácí.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum