AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistTÁBOR: Kdo pozná ženy?

Kdo pozná ženy na fotografii? Probíhá pátrání po jejich totožnosti.

Táborští policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti dvou žen středního věku.  Jejich fotografie se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Podání vysvětlení těchto žen by zásadně přispělo k objasnění uvedeného skutku.

TÁBOR: Kdo pozná ženy?

Dle dosud provedeného šetření se uvedené ženy pohybovaly v době mezi čtvrtou a půl pátou hodinou odpolední středy dne 1. července 2020 v okolí Husova náměstí a vlakového nádraží v Táboře. Přijet měly ve vozidle tovární značky Audi tmavě šedé barvy, blíže neurčené cizí poznávací značky.

Přijet měly tímto vozidlem Audi

Jednalo se o ženy středního věku, menších, podsaditých postav, tmavší pleti a černých vlasů. Jedna z nich byla oblečena do červeného trička a bílých kalhot, druhá do bílého trička a šedých kalhot. Hovořit měly jednoduchou angličtinou. 

Vyzýváme tímto na fotografiích zachycené ženy, aby se přihlásily policistům OO PČR Tábor na telefonní lince 974 238 700, potažmo přímo na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře.

Zároveň žádáme každého, kdo by uvedené ženy na fotografii poznal, v Táboře či jinde se s nimi potkal nebo s nimi jednal, případně měl další poznatky k ustanovení jejich totožnosti, stejně jako k identifikaci jejich vozidla, aby tyto informace sdělil policistům na výše uvedených kontaktech. Děkujeme. 

Za vstřícnost a spolupráci médiím, široké veřejnosti a zejména uvedeným ženám, předem děkujeme.

Kdo pozná ženy?

Táborští policisté žádají širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti dvou žen středního věku.  Jejich fotografie se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Podání vysvětlení těchto žen by zásadně přispělo k objasnění uvedeného skutku.


 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum