AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Policie TV

TOPlistNovinky - Územní odbor Jihlava:

 • Policie pátrá po pohřešované

  8.11.2018

  Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

 • Jihlava - V prodejně ukradl olivové oleje

  8.10.2018

  Policisté z obvodního oddělení Jihlava zadokumentovali případ přečinu krádeže, který má na svědomí devatenáctiletý mladík.

 • Policie zadržela 10 běženců i s převaděči

  5.10.2018

  Skupinu 4 vietnamských státních příslušníků spolu s řidičem vozidla pak včera v odpoledních hodinách převzali od kolegů z mobilního dohledu Celního úřadu kraje Vysočina policisté odboru cizinecké policie v Jihlavě.

 • Jihlava - Vloupání do automobilu

  23.9.2018

  Policisté z obvodního oddělení Jihlava pátrají po neznámém pachateli, který se ze čtvrtka na pátek vloupal do osobního automobilu Volkswagen Golf, který byl zaparkovaný v ulici Divadelní v Jihlavě.

 • Jihlava - Odcizený tablet a muž na záchytce

  19.9.2018

  Jihlavští policisté pátrají po neznámém pachateli, který v úterý 18. září okolo desáté hodiny dopoledne odcizil v jednom z tamních květinářství na ulici Kollárova volně položený tablet, který byl umístěný na prodejním pultu v prodejně květin.

 • Větrný Jeníkov - Motocyklista havaroval

  14.9.2018

  Ve čtvrtek 13. září odpoledne před půl druhou havaroval, na komunikaci II/131 v katastru obce Zbinohy, sedmapadesátiletý řidič motocyklu BMW F650 ve směru jízdy od obce Smrčná na Větrný Jeníkov.

 • Požár paneláku v Jihlavě

  13.9.2018

  Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v noci u požáru v bytě v panelovém domě na ulici S. K. Neumanna v Jihlavě. Při požáru se zranili tři lidé. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

 • Jihlavsko: Bílý Kámen - nehoda

  12.9.2018

  V úterý 11. září před půl šestou večer jsme na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/523 v obci Bílý Kámen na Jihlavsku. Policisté po příjezdu na místo nehody zjistili, že se jedná o střet motocyklu a osobního vozidla.

 • Jihlava - Dvě nehody na Pelhřimov

  8.9.2018

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtek 6. září krátce před půl pátou odpoledne oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/602 v katastru Jihlavy v místě nájezdu na obchvat na silnici I/38.

 • Jihlava - Ze skladu zmizely nápoje

  31.8.2018

  Policisté z obvodního oddělení Jihlava dokumentují případ krádeže, kterou má na svědomí dosud neznámý pachatel. V úterý 28. srpna v nočních hodinách odcizil z neuzamčeného a nezajištěného skladu na ulici Kollárova v Jihlavě několik sudů nápojů s pivem a limonádou.

 • Jihlava - Muž odcizil dvě lahve vodky

  31.8.2018

  Policisté z obvodního oddělení Jihlava dokumentují případ přečinu krádeže, kterou má na svědomí čtyřiatřicetiletý muž. I když byl na základě rozhodnutí Okresního soudu Pardubice z loňského května odsouzen za spáchání přečinu krádeže.

 • Jihlava - Nedodržení bezpečné vzdálenosti

  28.8.2018

  Nehoda se stala včera krátce po třinácté hodině v ulici Žižkova v Jihlavě. Prvotním šetřením na místě nehody zjistili, že čtyřicetiletý řidič projížděl s vozidlem Peugeot Boxer ve směru jízdy od centra Jihlavy směrem na Pelhřimov a nedodržel bezpečnostní vzdálenost za vozidlem Škoda Fabia.

 • Řídila opilá bez řidičáku

  28.8.2018

  Policisté z pohotovostního a eskortního oddělení Krajského ředitelství policie kraje Vysočina kontrolovali v sobotu časně ráno, krátce před šestou hodinou, osobní vozidlo Škoda Octavia, které řídila devětadvacetiletá žena.

 • Polná - Řídil pod vlivem alkoholu

  24.8.2018

  Ve čtvrtek 23. srpna před devatenáctou hodinou prováděli policisté z obvodního oddělení Polná běžnou silniční kontrolu v ulici Alej Svobody, při které zastavili osobní automobil, který řídil šestapadesátiletý muž.

 • Henčov - Heroltice - Podnapilá řidička havarovala

  24.8.2018

  Policisté na integrovaném operačním středisku přijali ve středu 22. června před půl třetí odpoledne oznámení, že na křižovatce místních komunikací mezi letištěm Henčov a obcí Heroltice se stala dopravní nehoda.

 • Dobronín - Polná - Tragická dopravní nehoda

  24.8.2018

  Krátce před dvaadvacátou hodinou jednadvacetiletý řidič projížděl s vozidlem tovární značky Seat Ibiza ve směru jízdy od Polné k obci Dobronín. Nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla a po projetí levotočivou zatáčkou dostal s vozidlem již na přímém úseku smyk.

 • Jihlava - Cizinec ukradl v obchodním centru šperky

  21.8.2018

  Kriminalisté z odboru obecné kriminality územního odboru Jihlava zahájili trestní stíhání jednatřicetiletého cizího státního příslušníka, který v obchodním centru na ulici Hradební v Jihlavě odcizil šperky v hodnotě přesahující částku 360 000 korun.

 • Víkendové zprávy - 19. srpna 2018

  21.8.2018

  3 víkendové zprávy - 19. srpna 2018. Řidič řídil vozidlo a byl pod vlivem alkoholu. Cyklistka se při pádu na kole lehce zranila. Opilý řidič skončil na záchytce.

 • Nález munice na okraji Jihlavy

  17.8.2018

  Ve čtvrtek 16. srpna přijali policisté na integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie kraje Vysočina oznámení, že na ulici Žižkova v Jihlavě probíhají výkopové práce a při jejich provádění byl v místě nalezen podezřelý předmět připomínající munici.

 • Vílanec - Cizinec řídil pod vlivem drog

  16.8.2018

  V pondělí 13. srpna odhalili policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina na silnici I/38 v obci Vílanec muže, který řídil osobní vozidlo pod vlivem drog. Kolem půl jedenácté v noci zastavili na silnici první třídy v obci Vílanec osobní automobil.

 • Jihlava - silně opilý řidič

  15.8.2018

  Dnes časně ráno před třetí hodinou vyjížděli policisté dopravního inspektorátu k dopravní nehodě, která se stala na ulici Okružní v Jihlavě. Třiatřicetiletý řidič jel s osobním automobilem VW Passat ve směru jízdy od ulice Brněnská k ulici Havlíčkova.

 • Jihlavsko - poškodil vozidlo a ujel

  14.8.2018

  V pondělí 13. srpna dopoledne kolem půl desáté přijali policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě, která se stala na místní komunikaci vedoucí od hlavní silnice II/353 k poště v obci Jamné na Jihlavsku.

 • Jihlava - krádež dalekohledu

  7.8.2018

  Jihlavští policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který v jedné z prodejen na Masarykově náměstí v Jihlavě odcizil vystavené zboží.

 • Ze zahrady zmizelo jízdní kolo

  27.7.2018

  Zřejmě v noci ze středy na čtvrtek, na ulici Znojemská v Jihlavě dosud neznámý pachatel odcizil ze zahrady oploceného rodinného domu volně zaparkované a jiným způsobem nezajištěné trekingové jízdní kolo.

 • Soutěž dopravních policistů

  25.7.2018

  První dva policisté budou Krajské ředitelství policie kraje Vysočina reprezentovat na celostátním kole soutěže, které se bude konat v Českých Budějovicích.

 • Řidič motocyklu dostal smyk a havaroval

  25.7.2018

  Dopravní nehoda se stala v úterý 24. července krátce před půl pátou odpoledne na silnici II/602 v blízkosti čerpací stanice na okraji Jihlavy. Šestačtyřicetiletý řidič motocyklu tovární značky BMW jel po silnici ve směru jízdy od Jihlavy na Pelhřimov.

 • Cizinec byl vyhoštěn z naší republiky

  24.7.2018

  Policisté v pátek 20. července kontrolovali na 141. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Prahu vozidlo Mazda 5 s rakouskou registrační značkou. Ve vozidle cestovali cizí státní příslušníci a mezi cizinci byl jako spolujezdec kontrolován jednašedesátiletý státní příslušník Afganistánu.

 • Jihlava - řidič nedal přednost

  24.7.2018

  Dopravní nehoda se stala včera na křižovatce silnic I/38 a II/602 na výjezdu z Jihlavy. Řidič, který jel s vozidlem Kia Carens po silnici I/38 ve směru jízdy od tunelu, nedal přednost v jízdě motocyklu Suzuki. Ten projížděl po silnici II/602 ve směru jízdy od Jihlavy směrem na Pelhřimov.

 • S rypadlem narazil do sloupu elektrického vedení

  22.7.2018

  V sobotu 21. července ráno došlo v obci Dolní Cerekev - Spělov k dopravní nehodě. Dvaadvacetiletý muž při jízdě s kompaktním rypadlem narazil do betonového sloupu elektrického vedení, který poškodil.

 • Střet cyklisty s chodcem

  15.7.2018

  V sobotu 14. července došlo na silnici vedoucí k hradu Roštejn ke střetu cyklisty s chodcem. Před jedenáctou hodinou večer jel třiadvacetiletý muž na neosvětleném jízdním kole ve směru od hradu k Růžené a při jízdě z klesání narazil zezadu do jdoucího chodce.

 • Rantířov - požár dodávky

  10.7.2018

  V pondělí v 15,29 hod. byl na operační středisko HZS Kraje Vysočina nahlášen požár automobilu v Rantířově. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava a jednotka dobrovolných hasičů Jihlava-Bedřichov s technikou 3 x CAS a RZA.

 • Jihlavští hasiči zasahovali u požáru rodinného domu

  10.7.2018

  Dnes v 03,39 hod. byl na operační středisko HZS Kraje Vysočina nahlášen požár nízké budovy v obci Bílý Kámen. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava a tři jednotky dobrovolných hasičů z Jihlavy.

 • Z bytu ukradl peníze a šperky

  9.7.2018

  Jihlavští policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se vloupal do jednoho z bytů na ulici Březinova v Jihlavě. K činu došlo v době od jedné hodiny odpoledne středy 4. července do půl dvanácté dopoledne následujícího dne.

 • Muži utrpěli zranění

  1.7.2018

  V neděli 1. července přijali policisté po půl jedné v noci oznámení o zranění dvou mužů v prostoru vlakového nádraží v Jihlavě. Zřejmě přelézali vagony stojící na odstavné koleji a byli zasaženi výbojem z elektrického vedení.

 • O prázdninách zodpovědně a bezpečně

  28.6.2018

  Policisté Krajského ředitelství kraje Vysočina realizují preventivní projekt, který je zaměřený zejména na děti základních škol a na rizika spojená s jejich prázdninovými aktivitami.

 • Nehoda pěti vozidel

  26.6.2018

  Policisté po příjezdu na místo zjistili, že dopravní nehoda se stala na silnici I/38 před opravovaným úsekem dálničního přivaděče. Na nehodě mělo účast celkem pět vozidel – čtyři osobní a jedno nákladní vozidlo.

 • Jihlava - alkohol za volantem

  24.6.2018

  23. června kolem půl jedenácté večer zastavili jihlavští policisté na ulici Brtnická osobní automobil Škoda. Řidičem vozidla byl sedmačtyřicetiletý muž z Jihlavska. V rámci silniční kontroly policisté u řidiče provedli odborné měření na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu.

 • Prověřování vraždy bylo ukončeno

  22.6.2018

  Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina ukončili prověřování případu vraždy ženy v Jihlavě, ke které došlo v pátek 15. prosince kolem čtrnácté hodiny v Jihlavě na ulici Slavíčkova.

 • Řidič motocyklu se zranil

  22.6.2018

  Ve čtvrtek 21. června patnáct minut před patnáctou hodinou přijali policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Jihlavě na ulici Okružní.

   

 • Zraněný cyklista při nehodě

  21.6.2018

  Policisté z dopravního inspektorátu Jihlava vyjížděli ve středu 20. června kolem půl sedmé večer vyšetřovat okolnosti dopravní nehody, která se stala na silnici II/112 v katastru obce Batelov. Na silnici mezi obcemi Nová Ves a Horní Cerekev havaroval osmašedesátiletý cyklista.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum