AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Policie TV

TOPlistHAVLÍČKŮV BROD: Recyklace odpadu trochu jinak

20. února 2021

HAVLÍČKŮV BROD: Recyklace odpadu trochu jinak

Odpoledne ve čtvrtek 4. 2. projíždělo ulicí Ledečská velmi podivné čtyřkolové vozidlo. Šlo o modrý stylový MEVA-TEC, plastový kontejner na tříděný odpad, řízený zdejší nerozlučnou dvojicí insuficientních géniů (32 + 15), kteřížto se poslední dobou úspěšně zařadili mezi stálice té odvrácené strany současného městského koloritu. Hoši opět dostali originální nápad, jak přijít k nějaké té koruně a tentokrát šli na to přímo ekologicky – cestou tříděného odpadu. Svatá Gréta by z nich jistě měla upřímnou radost…

Ilustrační foto

Před bytovkou v nedaleké Rozkošské ulici si totiž „vypůjčili“ jeden z kontejnerů, který jim tam zodpovědné obyvatelstvo hezky až po okraj naplnilo vytříděným papírem, a v očekávání náležitého finančního profitu s ním odhodlaně vyrazili k branám nedaleko sídlící společnosti, zabývající se výkupem a recyklací odpadů. A protože se tam dá dostat pouze po zdejší silnici, museli se i se svým polyetylenovým přepravníkem zařadit do běžného provozu mezi ostatní řidiče. A tak na MP zazvonil telefon s číslem 156…..

Hlídka si pak oba slaboduché ekology vyzvedla i s nákladem přímo v separačním areálu, a protože jejich oligofrenní akce vykazovala skutkovou podstatu několika přestupků, zejména krádeže a neoprávněného užívání cizího majetku, byly jim hned za čerstva v souladu s literou zákona vyměřeny příslušné sankce. Tím se jejich majetková portfolia opět obohatila o další hodnotné státní dluhopisy.

No a zprivatizovaný HDPEmobil museli pochopitelně odtáhnout a zaparkovat zpět na původní stanoviště, což bylo podstatně náročnější než při jejich triumfálním příjezdu, protože zpátky se jelo do kopce!!!

Zdroj: Městská policie Havlíčkův Brod, ilustrační foto Mapy Google.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum