AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistJIHLAVA: Trolejbus

6. května 2022

JIHLAVA: Trolejbus

Policisté žádají veřejnost o spolupráci.

Policisté se obracejí na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci při prověřování případu konfliktu, který vznikl v Jihlavě mezi řidičem trolejbusu a opilým cestujícím. K události došlo v sobotu 2. dubna v místech zastávky městské hromadné dopravy. Do trolejbusu linky C nastoupil v časných ranních hodinách na ulici Březinova třiadvacetiletý muž, který byl pod vlivem alkoholu. Cestou usnul a kolem půl šesté ráno dojel na ulici Lípová na zastávku Horní Kosov – konečná. Dvaačtyřicetiletý řidič trolejbusu muže vyzval k odchodu a došlo mezi nimi ke konfliktu. Vypjatá situace probíhala ve vozidle a následně i venku v prostoru zastávky. Nakonec řidič odjel. Muž měl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Ilustrační foto Mapy Google

Po přijetí oznámení začali policisté případ prověřovat a zahájili úkony trestního řízení. Zjistili totožnost obou mužů, provedli výslechy osob a shromáždili veškeré informace. Policisté zjišťují přesný průběh celé události a v zájmu prověřování se obracejí na širokou veřejnost. Potřebovali by, aby se přihlásili cestující, kteří trolejbusem cestovali, konflikt mezi řidičem a opilým cestujícím zaregistrovali a mohli by tak poskytnout informace o jeho průběhu a příčině zranění muže. Uvítáme také informace od osob, které byly před šestou hodinou ráno v lokalitě trolejbusové zastávky Horní Kosov – konečná a konfliktu si všimly.

Policie žádá svědky, aby se přihlásili na tísňovou linku 158.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum