AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistOdpady, asistence, dívka s elektronickou cigaretou

13. května 2021

MP ZNOJMO: Odpady, asistence, dívka s elektronickou cigaretou

Odpady mimo, pokuta

Kdo odloží odpad mimo kontejnery, poruší tím vyhlášku města Znojma. Strážníci řešili o víkendu dva přestupky porušení vyhlášky. Jeden v sobotu na ulici Riegrova pokutou 300,- Kč a druhý přestupek na ulici Marušky Kudeříkové odložením odpadu na zem vedle kontejnery pokutou 200,- Kč.

Strážníci asistovali u pacientky a zkontrolovali podnapilého

V neděli po dvacáté hodině strážníky požádal personál Nemocnice Znojmo o pomoc s doprovodem pacientky k umístění na oddělení psychiatrie. Pacientka byla za dohledu hlídky přemístěna na požadované oddělení.

O několik minut později hlídka prověřovala na žádost dispečinku Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje nutnost výjezdu k ležícímu muži. Strážníci na ulici Palackého nalezli zjevně podnapilého muže, který upadnul do trávy. Šestatřicetiletý muž s hlídkou plynule komunikoval a svoje motorické funkce zcela ovládal. Lékařské ošetření odmítl a směřoval o ulici dál do svého bydliště. Informace byly předány zpět dispečinku s tím, že muž je v pořádku a jejich výjezd není potřeba.

Holandská - skatepark Znojmo

Dvanáctiletá kouřila elektronku

V sobotu odpoledne strážníci zkontrolovali desítku míst ve Znojmě, kde se schází mladiství. Navíc provedli kontrolu i dětských hřišť a parků. V parku na ulici Holandská u skateparku hlídka spatřila dívku, která kouřila elektronickou cigaretu. Dvanáctiletá dívka cigaretu na žádost strážníkům vydala. Strážníci dívku i s elektronickou cigaretou předali matce, která si pro dívku přijela. Zjištěné informace byly zaslány sociálnímu odboru. Strážníci budou i nadále v kontrolách pokračovat.

Zdroj: Městská policie Znojmo.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum