Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistHASIČI HUMPOLEC: Tragická nehoda

19. dubna 2024

HASIČI HUMPOLEC: Tragická nehoda

Řidič osobního auta po nárazu do návěsu ve vozidle zemřel.

Policisté na integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali ve čtvrtek 18. dubna v nočních hodinách oznámení o dopravní nehodě, která se stala okolo 22:00 hodin na dálnici D1 na km 88,7 ve směru jízdy na Brno.

Řidič – jednalo se o devatenáctiletého cizího státního příslušníka - s osobním vozidlem Chevrolet Matiz z nezjištěných příčin narazil při sjíždění k dálniční odpočívce přední částí vozidla do zadní části zaparkovaného návěsu, který zde stál. Jízdní souprava stála při pravém okraji odbočovacího pruhu, na neosvětleném místě, označená reflexní vestou oranžové barvy, která byla pověšená na levém zadním rohu návěsu a souprava měla rozsvícena obrysová světla. Jízdní soupravu zde odstavil řidič, který uvnitř kabiny vozidla vykonával bezpečnostní přestávku.

Po nárazu zůstalo osobní vozidlo zaklíněno pod zadní částí návěsu, kdy následkem dopravní nehody řidič v osobním vozidle utrpěl rozsáhlá zranění, která byla neslučitelná s životem, a na místě dopravní nehody svému zranění podlehl. Na místě policisté u řidiče nákladní soupravy provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Řidič cestoval ve vozidle sám. Další okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření policistů dálničního oddělení Velký Beranov.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum