AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Policie TV

TOPlistNovinky:

 • CHOTĚBOŘSKO: Pachatel odcizil motocykly

  22.12.2020

  CHOTĚBOŘSKO: Chotěbořští policisté prověřují případ vloupání do kolny v obci Klokočovská Lhotka. K případu došlo v době od odpoledních hodin neděle 20. prosince do deváté hodiny ráno následujícího dne.

 • REKLAMA na webu

  21.12.2020

  Máte zájem inzerovat na webu Krimi zpravodaj? Regionální zaměření: Pelhřimovsko, Táborsko, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina. Návštěvnost: Říjen 2020 - 43.700. Listopad 2020 - 43.931. Reklamní banner 125x125 - 100 Kč/měsíc (1.000 Kč/rok).

  Krimi

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Žena za volantem se zákazem

  21.12.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Žena za volant usedla přes vyslovený zákaz. Havlíčkobrodští policisté zastavili v sobotu 19. prosince kolem půl desáté ráno v katastru obce Přibyslav osobní automobil Audi, jehož řidičkou byla dvaadvacetiletá žena.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Nehoda s lehkým zraněním

  21.12.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Dopravní nehoda s lehkým zraněním. V pátek 18. prosince došlo po páté hodině večer u obce Údavy k havárii vozidla, při níž se lehce zranila třiadvacetiletá řidička a její spolujedoucí.

 • JIHLAVA: Kriminalisté muže obvinili z pokusu vraždy

  21.12.2020

  JIHLAVA: Kriminalisté muže obvinili z pokusu vraždy. Případ začal pro policisty ve čtvrtek 17. prosince v nočních hodinách, kdy jsme kolem dvaadvacáté hodiny v noci na lince 158 přijali oznámení o vzájemném konfliktu mezi dvěma muži.

 • CHOTĚBOŘ: Opilého muže policisté zajistili

  18.12.2020

  Chotěbořští policisté zajistili ve čtvrtek 17. prosince kolem desáté hodiny dopoledne v obci Vepříkov opilého muže, který slovně napadal v jednom z domů svého známého.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Opilý muž se dožadoval vstupu do bytu

  18.12.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Opilý muž se dožadoval vstupu do bytu kolem půl jedné ráno. V jednom z domů na ulici Jihlavská v Havlíčkově Brodě se dobýval do bytu, kopal a bouchal na vstupní dveře.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Dopravní nehoda

  17.12.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Dopravní nehoda. Ve středu 16. prosince krátce před pátou hodinou večer došlo v Krucemburku ke střetu dvou vozidel.

 • JIHLAVSKO: Řidička náhle vyjela do protisměru

  17.12.2020

  Řidička náhle vyjela do protisměru. Následky nehody jsou fatální – řidička zemřela a spolujezdkyně je těžce zraněná. Na hlavním tahu z Jihlavy na Pelhřimov poblíž odbočky na obec Dvorce. Čelně se střetl osobní automobil Škoda Fabia a linkový autobus.

 • TŘEBÍČSKO: Tragická dopravní nehoda

  15.12.2020

  TŘEBÍČSKO: Řidič vozidla, který o uplynulém víkendu na Třebíčsku havaroval, byl obviněn ze spáchání závažného trestného činu. Muž řídil vozidlo pod vlivem alkoholu a drog, automobil byl ve špatném technickém stavu, řidič jel příliš rychle a to vše vedlo k tragickému konci.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Alkohol za volantem

  15.12.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Havlíčkobrodští policisté zastavili v neděli kolem jedenácté hodiny dopoledne v katastru obce Česká Bělá osobní automobil Volvo, jehož řidičem byl šestačtyřicetiletý muž.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Alkohol za volantem

  14.12.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Alkohol za volantem. Havlíčkobrodští policisté zastavili v neděli 13. prosince kolem třetí hodiny ráno na ulici Humpolecká osobní vozidlo Škoda.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Opilého muže policisté zajistili

  14.12.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: V pátek přijali policisté oznámení o opilém muži, který se nacházel u vchodu do prodejny obchodního řetězce na ulici Masarykova v Havlíčkově Brodě, obtěžuje jiné osoby, chová se vulgárně a odmítá z místa odejít.

 • CHOTĚBOŘ: Odcizení peněženky policisté objasnili

  13.12.2020

  CHOTĚBOŘ: Policisté objasnili případ krádeže peněženky, ke kterému došlo v létě v Chotěboři. Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání trestného činu šestadvacetileté ženě. Jedná se o recidivistku, která byla již v minulosti za majetkovou trestnou činnost soudně trestána.

 • VYSOČINA: Kontroly souprav se dřevem

  13.12.2020

  VYSOČINA: Nákladní vozidla a jízdní soupravy přepravující dřevní hmotu kontrolují policisté denně. Za přetížená vozidla a jízdní soupravy padají přísné pokuty pro řidiče a sankce čeká i provozovatele vozidel.

 • VYSOČINA: Dálniční policisté se dočkají moderního sídla

  5.12.2020

  Dálniční policisté se dočkají moderního sídla. Odstartovala modernizace a přístavba dálničního oddělení Velký Beranov. Poklepáním základního kamene symbolicky odstartovala rekonstrukce a přístavba stávajícího objektu dálničního oddělení ve Velkém Beranově.

 • JIHLAVSKO: Nehoda autobusu

  4.12.2020

  JIHLAVSKO: Nehoda autobusu. Dnes krátce po 14. hodině jsme přijali na integrovaném operačním středisku oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici mezi obcemi Puklice a Příseka na Jihlavsku.

 • JIHLAVSKO: Žena se dopustila trestného činu

  4.12.2020

  JIHLAVSKO: Žena z Jihlavska se dopustila trestného činu. Na konci října se zapojila do veřejné diskuze a mezi komentáře připojila nenávistný příspěvek, ve kterém se vyjádřila ve smyslu, že by bylo třeba usmrtit policisty a jejich rodiny.

 • CHOTĚBOŘSKO: Opilého muže policisté zajistili

  4.12.2020

  CHOTĚBOŘSKO: Opilého muže policisté zajistili. Ve čtvrtek 3. prosince byli policisté po jedenácté hodině dopoledne přivoláni do obce na Chotěbořsku, kde opilý muž v domě ohrožoval sebe i své okolí.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Pachatel odcizil vánoční výzdobu

  3.12.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Policisté šetří případ odcizení vánoční výzdoby, ke kterému došlo v Havlíčkově Brodě z prostoru přede dveřmi rodinného domu na ulici Prokopa Holého.

 • VYSOČINA: Sjízdnost komunikací

  3.12.2020

  VYSOČINA - Dnešní počasí způsobilo výraznější komplikace na silnicích v Kraji Vysočina. Od ranních šesti hodin do současné doby (9.00) jsme vyjížděli k šetření 25 dopravních nehod, které se naštěstí obešly bez vážnějších následků.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Muž měl přes tři promile alkoholu

  2.12.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Muž měl přes tři promile alkoholu. V úterý 1. prosince havaroval v obci Vadín šestatřicetiletý muž, který jel na motorové koloběžce.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Pachatel poškodil dveře obchodu

  2.12.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Policisté pátrají po pachateli, který v Havlíčkově Brodě, na ulici Haškovy Sady, rozbil dveře prodejny a majiteli tak způsobil škodu za přibližně dvacet tisíc korun.

 • HAVLÍČKOBRDSKO: Vloupání do chalupy

  1.12.2020

  Policisté pátrají po pachateli, který se v obci Habrek vloupal do chalupy, kde pobyl a odcizil potraviny. Pachatel po vypáčení okna vnikl do chalupy a prostory prohledal.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Střet vozidel

  1.12.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Střet vozidel. V pondělí 30. listopadu jel před sedmou hodinou ráno řidič vozidla VW ve směru od Havlíčkova Brodu na obec Chlístov.

 • VYSOČINA: Odběrový tým záchranářů

  1.12.2020

  Odběrový tým záchranářů je v provozu již téměř devět měsíců. Za téměř devět měsíců fungování najezdila naše mobilní odběrová skupina přes čtyřicet tisíc kilometrů a provedla výtěr z nosohltanu, na přítomnost viru SARS-CoV-2 v těle, u více než 2 500 osob.

 • VYSOČINA: Hasiči mají další generátor virucidního aerosolu

  30.11.2020

  VYSOČINA: Vysočinští hasiči mají ve své výbavě další generátor virucidního aerosolu. Od společnosti STERIS AST CZ, s. r. o. získali darem vysočinští profesionální hasiči generátor virucidního aerosolu SWINFOG SN 50.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Nález munice

  30.11.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Nález munice. V sobotu přijali policisté oznámení o nálezu podezřelého předmětu připomínajícího munici u obce Ždírec nad Doubravou.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Řidič měl přes jedno promile alkoholu

  30.11.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Řidič měl přes jedno promile alkoholu. V neděli 29. listopadu zastavili policisté po půlnoci v Havlíčkově Brodě automobil Dacia Dokker, který jel ve směru od ulice Havířská na ulici Průmyslová.

 • CHOTĚBOŘSKO: Řidič měl přes jedno promile alkoholu

  29.11.2020

  CHOTĚBOŘSKO: Řidič měl přes jedno promile alkoholu. Policisté zastavili v pátek 27. listopadu kolem půl desáté dopoledne v katastru obce Nová Ves u Chotěboře.

 • VYSOČINA: Policisté zadrželi další dva migranty

  28.11.2020

  VYSOČINA: Policisté zadrželi další dva migranty. Dva migranty pocházející z Maroka zajistili ve čtvrtek 26. listopadu kolem poledne policisté odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina na dálnici D1. Jedná se již o druhý případ v tomto týdnu.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Drogy za volantem

  28.11.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Drogy za volantem. Ve středu 25. listopadu zastavili havlíčkobrodští policisté v katastru obce Stříbrné Hory osobní automobil Volkswagen, jehož řidičem byl sedmadvacetiletý muž.

 • VYSOČINA: Podvodníci se vydávají za americké vojáky

  27.11.2020

  Podvodníci se vydávají za lékaře i americké vojáky. Virtuální přátelství na sociálních sítích může lidi finančně zruinovat. Příkladem může být případ, který prověřují policisté na Vysočině. Dotýká se osudu ženy středního věku, která postupně zaslala údajnému americkému vojákovi finanční částku blížící se dvěma milionům korun.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Vloupání do garáže

  26.11.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Havlíčkobrodští policisté prověřují případ vloupání do garáže, ke kterému došlo v době od konce října do úterý 24. listopadu na ulici Reynkova v lokalitě Cihelna.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Pátrání po totožnosti mrtvého muže

  26.11.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže. Muž zemřel násilnou smrtí a tělo bylo nalezeno loni v říjnu.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Pachatel poškodil automaty

  25.11.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Pachatel poškodil automaty. Dosud neznámý pachatel poškodil kryty u tří nápojových automatů umístěných v nádražní budově.

 • JIHLAVA: Policisté žádají veřejnost o spolupráci

  25.11.2020

  JIHLAVA: Policisté žádají veřejnost o spolupráci. Jihlavští policisté prověřují případ konfliktu, ke kterému došlo v září v Jihlavě. Odehrál se ve večerních hodinách v lokalitě podniku na ulici Jiráskova.

 • VYSOČINA: Policisté zadrželi další tři migranty

  25.11.2020

  VYSOČINA: Policisté zadrželi další tři migranty. Tři muži riskovali život, cestovali na podvozku zahraničního návěsu. Na dálničním odpočívadle na 111. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Prahu, doslova vypadli na vozovku z podvozkového prostoru bulharského kamionu.

 • CHOTĚBOŘ: Pachatel poškodil okno autobusu

  24.11.2020

  CHOTĚBOŘ: Chotěbořští policisté prošetřují případ poškození autobusu, ke kterému došlo v Habrech v noci ze čtvrtka 19. listopadu na pátek.

 • SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Sprejerství

  24.11.2020

  SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Sprejerství. Světelští policisté pátrají po pachateli, který posprejoval vlak. K případu došlo ze soboty 21. listopadu na neděli.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Na dně rybníka ležela munice

  24.11.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Na dně rybníka ležela munice. V neděli 22. listopadu krátce před půl pátou večer přijali policisté integrovaného operačního střediska na linku tísňového volání oznámení o nálezu munice v katastru obce Jiříkov.

 • JIHLAVA: Chlapce policisté rychle vypátrali

  24.11.2020

  JIHLAVA: Chlapce policisté rychle vypátrali. Včera pátrali policisté v Jihlavě po devítiletém autistickém chlapci, který se ztratil u obchodního domu a jeho blízcí ho přes veškerou snahu nemohli najít. V krátké době byli policisté úspěšní a hocha našli, chlapec je v pořádku.

 • SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Řidička pod vlivem alkoholu

  23.11.2020

  SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Třicetiletá řidička pod vlivem alkoholu v pátek 20. listopadu kolem osmé hodiny večer na ulici Zámecká.

 • TŘEŠŤ: Opilý řidič a opilý muž u domu

  23.11.2020

  TŘEŠŤ: Opilého muže policisté zajistili. V sobotu 21. listopadu byli policisté v Třešti přivoláni kolem polednem k bytovému domu, kde se nacházel opilý muž, který obtěžoval svoje okolí.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Na vozidle měl letní pneu a havaroval

  22.11.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Na vozidle měl letní pneumatiky a havaroval. Devatenáctiletý řidič vozidla Peugeot Boxer nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky a s vozidlem nejprve přejel do protisměrného jízdního pruhu a poté narazil do vzrostlého stromu.

 • ROKYTNO NA MORAVĚ: Nález munice

  20.11.2020

  ROKYTNO NA MORAVĚ: Nález munice. Ve čtvrtek 19. listopadu kolem třetí hodiny odpoledne policisté přijali oznámení o nálezu předmětu připomínajícího munici.

 • SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Zanedbání povinné výživy

  19.11.2020

  SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Zanedbání povinné výživy. Světelští policisté sdělili pětačtyřicetiletému muži podezření ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy.

 • VYSOČINA: Policisté zadrželi další migranty

  19.11.2020

  VYSOČINA: Policisté zadrželi další migranty. Hlídka odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zastavila v pondělí 16. listopadu v časných ranních hodinách na 111. kilometru dálnice D1 ke kontrole autobus s rakouskou mezinárodní poznávací značkou.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Ztracená seniorka vypátrána

  18.11.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Ztracenou seniorku policisté vypátrali. V úterý 17. listopadu přijali policisté oznámení o seniorce, která se ztratila v lesích v okolí Habrů.

 • TŘEBÍČSKO: Požár rodinného domu

  17.11.2020

  TŘEBÍČSKO: Požár rodinného domu v Nové Brtnici na Třebíčsku za sebou zanechal škodu milion korun.

Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum