AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlist



Novinky:

 • HAVLÍČKŮV BROD: Z chaty u hřiště ukradl kasičku

  27.10.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Z chaty u hřiště ukradl kasičku. Zloděj rozlomil dveře u zahradního domku na sportovišti, které patří k místní základní škol a odcizil kasičku s finanční hotovostí ve výši jeden tisíc korun.

 • JIHLAVSKO: Krádež autobusu

  27.10.2020

  Výzva Policie ČR svědkům krádeže: Na náměstí v Brtnici před tamní prodejnou potravin byl zaparkovaný linkový autobus Mercedes Benz Intouro společnosti ICOM transport modré barvy. Tento autobus odcizil zatím neznámý pachatel, který s autobusem z místa odjel.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Havárie motocyklisty

  26.10.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Havárie motocyklisty. V neděli 25. října se při havárii zranil čtyřicetiletý motocyklista.

 • JIHLAVA: Nález munice

  26.10.2020

  JIHLAVA: Nález munice v nákladu dřeva přivezeného do jihlavské firmy.

 • JIHLAVA: Muž se vloupal do čerpací stanice

  26.10.2020

  JIHLAVA: Muž se vloupal do čerpací stanice. Objasnit se podařilo vloupání do čerpací stanice, ke kterému došlo minulý týden v Jihlavě.

 • JIHLAVA: Nezvládl řízení a vyjel z mostu

  26.10.2020

  JIHLAVA: Podrobnosti ke včerejší dopravní nehodě. Dvaadvacetiletý řidič VW Passat nezvládl řízení a vozidlo spadlo z mostu na cyklostezku, havárie se naštěstí obešla bez zranění.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Zmizela smrková kulatina

  25.10.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Zmizela smrková kulatina ze skládky dřeva v bývalém vojenském prostoru v obci Bílek u Chotěboře.

 • ŽĎÁRSKO: Nález munice

  24.10.2020

  ŽĎÁRSKO: Nález munice. Policisté přijali v sobotu 17. října kolem poledne oznámení o nálezu předmětu připomínajícího munici v lese v katastru obce Osové.

 • JIHLAVSKO: Traktorista byl v silně podnapilém stavu

  24.10.2020

  JIHLAVSKO: Traktorista byl v silně podnapilém stavu. Na místní komunikaci se střetly dva traktory s přívěsy. Policisté integrovaného operačního střediska přijali v úterý 20. října dvacet minut po patnácté hodině oznámení o dopravní nehodě.

 • ŽĎÁRSKO: Opilý cizinec skončil rychle u soudu

  24.10.2020

  ŽĎÁRSKO: Opilý cizinec skončil po nehodě velmi rychle u soudu. Soud uložil přísný trest a řidiče kamionu na pět let vyhostil z České republiky. Pětiletý zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel a trest vyhoštění z České republiky na pět let.

 • JIHLAVA: Zneužití platebních karet

  23.10.2020

  JIHLAVA: Zneužití platebních karet. Policisté objasnili případ zneužití cizích platebních karet, ke kterému došlo v létě v Jihlavě.

 • SVĚTELSKO: Vloupání do prodejny potravin

  23.10.2020

  SVĚTELSKO: Muž se pokusil vloupat do prodejny potravin. Světelští policisté sdělili čtyřiatřicetiletému muži podezření ze spáchání trestné činnosti v souvislosti s pokusem vloupání.

 • VYSOČINA: Vloupání do rekreačních objektů

  22.10.2020

  VYSOČINA: Vloupání do rekreačních objektů. V oblasti zabezpečení chat a chalup je stále co zlepšovat. Od začátku letošního roku do konce září evidují policisté v Kraji Vysočina celkem 33 případů vloupání do rekreačních objektů, přičemž pachatelé způsobili majitelům těchto nemovitostí škodu, která přesahuje částku 300 tisíc korun.

 • HAVLÍČKŮV BROD: 21. října 2020

  22.10.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: 21. října 2020. 1. Žena řídila i přes blokaci řidičského oprávnění - Masarykova ulice. 2. Test u řidiče vykázal přítomnost drog - ulice Na Výsluní.

 • OKŘÍŠKY: Kamion na kolejích

  17.10.2020

  OKŘÍŠKY: Kamion na kolejích - poděkování. Policie děkuje za pomoc s pátráním ke ztotožnění kamionu, který málem způsobil nehodu. Provozovatelem je zahraniční firma z Bosny a Hercegoviny.

 • VYSOČINA: Policejní hlídky znovu kontrolovaly „kladaře“

  17.10.2020

  VYSOČINA: Policejní hlídky znovu kontrolovaly „kladaře“. Pět řidičů odmítlo najet na kontrolní váhy - dostali pokutu 30 000 korun.

 • VYSOČINA: Muž na mostě přes D1

  16.10.2020

  VYSOČINA: Muži na mostě, přes dálnici D1, policisté zachránili život. Život sedmadvacetiletého muže zachránili ve středu v odpoledních hodinách policisté z oddělení silničního dohledu.

 • JIHLAVA: Muž z vloupání do prodejny dopaden

  15.10.2020

  JIHLAVA: Muž z vloupání do prodejny dopaden. Muže, kteří se pokusili vloupat do prodejny, policisté dopadli. Policistům se podařilo objasnit případ, při kterém se minulý týden pokusili pachatelé vloupat do prodejny v Jihlavě.

 • VYSOČINA: Denní kontroly mimořádných opatření

  15.10.2020

  VYSOČINA: Denní kontroly mimořádných opatření. Policisté na Vysočině denně kontrolují dodržování mimořádných opatření. Policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina se denně v rámci běžného výkonu služby ve větší míře zaměřují na kontroly dodržování všech platných krizových a mimořádných opatření.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Krádež tašky z vozidla

  15.10.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Krádež tašky z vozidla. Policisté z policejní stanice v Golčově Jeníkově prověřují případ krádeže pánské tašky z vozidla. K činu došlo v pondělí 12. října mezi jednou a druhou hodinou odpoledne na nám. T. G. Masaryka v Golčově Jeníkově.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Pohřešovaný muž vypátrán

  15.10.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Pohřešovaný muž vypátrán. Pohřešovaného muže policisté během krátké doby vypátrali.

 • VYSOČINA: Krátkodobé uzavírky dálnice D1

  10.10.2020

  Dnes - v sobotu 10. října - od 22:00 hodin do 11. října do 06:00 hod. dojde na dálnici D1 postupně ke čtyřem krátkodobým uzavírkám dálnice ve směru na Prahu a ke čtyřem krátkodobým úplným uzavírkám dálnice D1, a to na 83,2 km z důvodu osazování nadjezdu kotvenými svodidly.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Test u řidiče vykázal přítomnost drog

  9.10.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Test u řidiče vykázal přítomnost drog. Havlíčkobrodští policisté zastavili ve čtvrtek 8. října před půlnocí osobní automobil Volkswagen, jehož řidičem byl šestadvacetiletý muž.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Skorkov - Vloupání do domu

  9.10.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Skorkov - Vloupání do domu. Havlíčkobrodští policisté prověřují případ vloupání do domu, ke kterému došlo v době od večerních hodin neděle 4. října do odpoledních hodin úterý 6. října v katastru obce Skorkov.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Alkohol za volantem

  8.10.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Alkohol za volantem. Havlíčkobrodští policisté zastavili ve středu 7. října krátce po druhé hodině odpoledne na ulici Žižkova osobní automobil Audi, jehož řidičem byl osmačtyřicetiletý muž.

 • KRAJ VYSOČINA: Železniční přejezdy

  7.10.2020

  KRAJ VYSOČINA: Železniční přejezdy. I na železničních přejezdech platí určitá pravidla. Od začátku letošního roku řešili policisté na železničních přejezdech na Vysočině 21 dopravních nehod, při kterých byla jedna osoba usmrcena, a dalších osm jich utrpělo zranění.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Za volant usedla v době zákazu

  5.10.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Žena za volant usedla v době zákazu. Havlíčkobrodští policisté zastavili v pátek 2. října kolem půl druhé odpoledne na silnici první třídy v katastru obce Svatý Kříž osobní automobil Subaru.

 • KRAJ VYSOČINA: Zvýšil se počet nehod podnapilých řidičů

  5.10.2020

  KRAJ VYSOČINA: Zvýšil se počet nehod podnapilých řidičů. Počet dopravních nehod od začátku roku v našem kraji mírně poklesl. Od začátku letošního roku do konce září policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina vyšetřovali celkem 3 418 dopravních nehod.

 • TŘEBÍČSKO: Tři zranění při dopravní nehodě

  4.10.2020

  Dopravní nehoda mezi Třebíčí a obcí Vladislav v prostoru tříramenné křižovatky se silnicí III. třídy. Osmapadesátiletá řidička jedoucí s vozidlem Kia ve směru od Třebíče.

 • JIHLAVA: Vozidlo řídil podnapilý muž

  4.10.2020

  JIHLAVA: Vozidlo řídil podnapilý muž v sobotu 3. října časně ráno před půl pátou v ulici Palackého. Výsledek dechové zkoušky byl pozitivní - 1,60 promile alkoholu v dechu.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Řidič pod vlivem alkoholu

  4.10.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Muž usedl za volant pod vlivem alkoholu. Krátce před dvaadvacátou hodinou kontrolovali řidiče vozu Škoda Octavia, který s vozidlem projížděl po silnici II/350 a mířil na parkoviště za železničním přejezdem v Havlíčkově Brodě. Výsledek dechové zkoušky byl pozitivní - 1,91 promile alkoholu v dechu.

 • JIHLAVSKO: Agresivní muž skončil s pouty na rukou

  4.10.2020

  JIHLAVSKO: Agresivní muž skončil s pouty na rukou. Ze spáchání tří trestných činů je podezřelý čtyřiadvacetiletý muž, který v Jihlavě na oslavě napadl hosta, a když byla na místo přivolána hlídka, zaútočil i na zakročujícího policistu.

 • NOVÁ VES U SVĚTLÉ: Řídil s blokací řidičského oprávnění

  3.10.2020

  SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Nová Ves u Světlé - Za volant muž usedl i s platnou blokací řidičského oprávnění. Světelští policisté zastavili ve čtvrtek 1. října krátce před čtvrtou hodinou odpoledne v katastru obce Nová Ves u Světlé osobní vozidlo Renault.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Šlapanov - Alkohol za volantem

  3.10.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Alkohol za volantem. Čtyřiačtyřicetiletý řidič se na výzvu policistů podrobil dechové zkoušce. Výsledek byl 1,91 promile alkoholu.

 • TŘEBÍČSKO: Výrobce drog skončil za mřížemi

  2.10.2020

  TŘEBÍČSKO: Výrobce drog skončil za mřížemi. Kriminalisté dopadli muže, který vyráběl a distribuoval pervitin. Drogy prodával na Třebíčsku a také Jihlavsku. Jeho trestnou činnost ukončili kriminalisté tento týden.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Dva muži a dvě ženy obviněni

  30.9.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Dva muži a dvě ženy obviněni. Havlíčkobrodským kriminalistům z oddělení hospodářské kriminality se podařilo rozkrýt trestnou činnost čtveřice lidí, která poškozovala věřitele a legalizovala výnosy z trestné činnosti.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Poškozená vozidla

  29.9.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Poškozená vozidla. Havlíčkobrodští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci. Prověřují případ poškození dvou vozidel, ke kterému došlo druhý zářijový víkend v Havlíčkově Brodě na ulicích Bělohradská a V Rámech.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Za volant usedl muž bez řidičáku

  25.9.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Za volant usedl muž bez řidičáku. Ve čtvrtek 24. září kolem šesté hodiny večer kontrolovali havlíčkobrodští policisté na ulici Humpolecká osobní automobil Peugeot, jehož řidičem byl devatenáctiletý muž.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Místo hub našel munici

  25.9.2020

  V pondělí 21. září kolem půl jedenácté dopoledne přijali policisté oznámení o nálezu předmětu připomínajícího munici v katastru obce Svatá Anna. Předmět nalezl muž v lese při houbaření. Policisté místo nálezu zajistili a vyžádali si součinnost pyrotechnika.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Řidič pod vlivem drog

  21.8.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Řidič pod vlivem drog. Včera, 20. srpna, před čtvrtou hodinou odpoledne kontrolovali havlíčkobrodští policisté vozidlo, jehož řidič byl pod vlivem drog.

 • SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Ukradena pila z auta

  21.8.2020

  SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU: Policisté prověřují případ vloupání do zaparkovaného vozidla. Neznámý pachatel odcizil z neuzamčeného vozidla Peugeot, z vnitřních prostor motorovou pilu STIHL 261.

 • CHOTĚBOŘ: Kradl v drogerii

  19.8.2020

  CHOTĚBOŘ: Chotěbořští policisté pátrají po neznámém pachateli, který 8. srpna kolem dvanácté hodiny polední v jednom z obchodních domů na ulici Krále Jana v Chotěboři odcizil několik parfémů různé značky.

 • TŘEBÍČ: Muž se pokoušel vloupat do prodejny

  18.8.2020

  TŘEBÍČ: Muž se pokoušel vloupat do prodejny na Karlově náměstí v Třebíči. Nejprve použil kus betonu, poté chtěl do provozovny vniknout za použití nože. To se mu ale nepodařilo, protože muže zadrželi strážníci.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Muž přišel o mobilní telefon

  18.8.2020

  Dnes 18. srpna v ranních hodinách na ulici Humpolecká v Havlíčkově Brodě neznámý pachatel odcizil muži mobilní telefon značky Huawei.

 • JIHLAVSKO: Pátrání po pohřešované ženě

  18.8.2020

  JIHLAVSKO: Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované pětadvacetileté ženě.

 • VYSOČINA: V návěsu se ukrývalo pět migrantů

  17.8.2020

  VYSOČINA: V návěsu se ukrývalo pět migrantů. Na podezřelý pohyb upozornili policisty zahraniční řidič a dispečer. Pětice migrantů se snažila dostat se přes území České republiky v návěsu zahraničního kamionu.

 • JIHLAVSKO: Distributor drog skončil za mřížemi

  17.8.2020

  JIHLAVSKO: Distributor drog skončil za mřížemi. Minulý týden dovezl do Jihlavy přibližně padesát gramů pervitinu, kriminalisté ale muže zadrželi a drogy zajistili. Jako úkryt pro krystalickou látku zvolil balení chleba, který měl uvnitř vydlabanou dutinu.

 • PŘIBYSLAV: Brzkov - Havaroval pod vlivem alkoholu

  17.8.2020

  PŘIBYSLAV: Brzkov - Havaroval pod vlivem alkoholu. Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali oznámení o dopravní nehodě.

 • HAVLÍČKŮV BROD: Rozkošská - Řidič pod vlivem alkoholu

  17.8.2020

  HAVLÍČKŮV BROD: Rozkošská - Řidič pod vlivem alkoholu. Ze spáchání trestného činu je podezřelý třicetiletý muž, který řídil vozidlo opilý.

 • HAVLÍČKOBRODSKO: Motocyklista se při nehodě zranil

  16.8.2020

  HAVLÍČKOBRODSKO: Motocyklista se při nehodě zranil. Osmačtyřicetiletý řidič motocyklu jel po silnici ve směru od obce Habry směrem na obec Olšinky.

Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum