Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistPOLENSKO: Motocyklista havaroval

11. května 2024

JIHLAVSKO - POLENSKO: Rybná - Motocyklista havaroval

Řidič motocyklu se lehce zranil. Policisté na integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali 8. května patnáct minut před osmnáctou hodinou oznámení o dopravní nehodě, která se stala na Jihlavsku na komunikaci II/351 v katastru obce Rybné. V místě havaroval motocyklista. Řidič s motocyklem projížděl po silnici ve směru jízdy od obce Rybné směrem k obci Věžnice. Při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu komunikace a svým schopnostem a uvedl motocykl do smyku.

Ilustrační foto Mapy Google

Poté motocyklista spadl s motocyklem na silnici a následně havaroval vpravo mimo komunikaci do přilehlého příkopu. Při havárii došlo k lehkému zranění řidiče, který byl na místě ošetřen osádkou zdravotnické záchranné služby a následně byl převezen k dalšímu vyšetření do jihlavské nemocnice. Ke zranění jiných osob nedošlo. Dechová zkouška byla s negativním výsledkem a policisté ji provedli na místě nehody. Při dopravní nehodě došlo ke hmotné škodě na motocyklu a příslušenství motocyklisty, která byla odhadnuta na 40 000 korun. Věc dopravní nehody vyřešili policisté na místě uložením pokuty v příkazním řízení.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum