Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistNÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU: Motocyklista havaroval

11. května 2024

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU: Hartvíkovice - Motocyklista havaroval

Motocyklista se při nehodě těžce zranil. Policisté na integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali ve čtvrtek 9. května krátce po čtrnácté hodině oznámení o dopravní nehodě, která se stala na Třebíčsku v obci Hartvíkovice v prostoru čtyřramenné křižovatky. K dopravní nehodě došlo poté, co řidič s dodávkovým vozidlem projížděl po vedlejší pozemní komunikaci. Z dosud nezjištěných příčin řidič vozidla nerespektoval dopravní značku „dej přednost v jízdě" a nedal přednost v jízdě řidiči motocyklu, který jel po hlavní silnici ve směru jízdy od centra obce Hartvíkovice směrem k obci Třesov. Následně došlo ke střetu vozidla s motocyklem.

Ilustrační foto Mapy Google

Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění motocyklisty, který byl přepraven do zdravotnického zařízení. Policisté provedli u dodávkového vozidla na místě nehody dechovou zkoušku, jejíž výsledek byl negativní. U řidiče motocyklu nebyla z důvodu jeho zranění provedena dechová zkouška, cestou integrovaného operačního střediska byl zajištěn ve zdravotnickém zařízení odběr krve. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na vozidle a motocyklu v celkové výši 50 000 korun. Věc dopravní nehody si na místě převzali k dalšímu prověřování kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Třebíč. Další okolnosti dopravní nehody, stejně jako míra zavinění, jsou předmětem policejního prověřování.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum