Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistTŘEBÍČ: Policisté uložili řidiči kauci

11. května 2024

TŘEBÍČ: Dukovanská - Policisté uložili řidiči kauci

Policisté z dopravního inspektorátu Třebíč v rámci běžného výkonu služby kontrolovali dodržování ustanovení zákona o provozu ne pozemních komunikacích. V Třebíči zastavili k provedení silniční kontroly řidiče osobního vozidla Škoda Octavia, který projížděl po pozemní komunikaci ve směru z ulice Míčová na ulici Dukovanská. Jako řidič motorového vozidla byl policisty vyzván, aby se podrobil vyšetření ke zjištění, zda není během jízdy ovlivněn alkoholem, kterému se podrobil. Dechová zkouška byla negativní.

Ilustrační foto Mapy Google

Následně ho policisté vyzvali, aby se podrobil vyšetření, ke zjištění, zda není během jízdy ovlivněn jinou návykovou látkou. Test vykázal pozitivitu na návykové látky, proto se poté třiadvacetiletý řidič podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Policisté řidiči - jednalo se o cizího státního příslušníka - zakázali další jízdu a přestupek zadokumentovali. Jelikož lze za tento přestupek uložit zákaz činnosti a bylo dáno důvodné podezření, že se bude řidič vyhýbat správnímu řízení o přestupku, policisté přistoupili k uložení kauce ve výši 3 500 korun.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum